بیمه سرمد مجوز قبولی اتکایی داخلی را گرفت

مثلث مالی : بیمه سرمد با تائید بیمه مرکزی مجوز اتکایی قبولی از داخل را دریافت کرد. بر اساس تائید مدیرکل پذیرش موسسات بیمه‌ای بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بیمه سرمد مجوز قبولی اتکایی از داخل را دریافت کرد و از این پس می‌تواند فعالیت‌های خود را در زمینه قبولی بیمه‌های اتکایی گسترش دهد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : بیمه سرمد با تائید بیمه مرکزی مجوز اتکایی قبولی از داخل را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، بر اساس تائید مدیرکل پذیرش موسسات بیمه‌ای بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بیمه سرمد مجوز قبولی اتکایی از داخل را دریافت کرد و از این پس می‌تواند فعالیت‌های خود را در زمینه قبولی بیمه‌های اتکایی گسترش دهد.

دکتر مجتبی کاتب، رئیس هیات مدیره بیمه سرمد با اعلام این خبر گفت: بیمه سرمد با توجه به افزایش سرمایه‌ای که در سال ۱۳۹۹ داشت و هم‌چنین کسب رتبه توانگری مالی با نسبت ۱۴۷ درصد برای استفاده از ظرفیت‌های بازار بیمه‌های اتکایی درخواست مجوز قبولی اتکایی را به بیمه مرکزی ارائه کرد تا بتواند با گسترش خدمات خود در حوزه بیمه‌های اتکایی، کیفیت پرتفوی و سودآوری شرکت را افزایش دهد. 

وی افزود: بیمه سرمد در هفت سال فعالیت بیمه‌گری، عملکرد بی‌نظیری داشته و در سه سال گذشته با یک برنامه‌ریزی دقیق، رشد قابل توجهی در پرتفوی را تجربه کرده و اکنون ۱۶ هزار میلیاردی شده است. ما با تغییر در ساختار شرکت، خود را برای حضور در بازار اتکایی صنعت بیمه آماده کرده بودیم و حالا با حضور در بازار بیمه‌های اتکایی، فصل جدیدی از فعالیت خود را آغاز خواهیم کرد. 

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، بیمه سرمد در سال ۱۳۹۹ بار دیگر رشدی بیش از ۶۰ درصدی را در پرتفوی تجربه کرد و حق بیمه تولیدی خود را به قله ۱۶۰۰۰ میلیارد ریالی رساند و حالا با دریافت مجوز اتکایی قبولی از داخل، درصدد توسعه فعالیت‌های خود و کسب رضایت بیشتر سهامداران است. 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه ایران : ارزیاب خسارت پروژه های بزرگ باید مستقل باشد

مثلث مالی : مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت : در شرکت بیمه ایران هیچ گاه گفته نشده ، فقدان نیروهای متخصص داریم و این شرکت با دارا بودن حرفه ای ترین کارشناسان رهبری کنسرسیوم بیمه پروژه های ملی را برعهده دارد . بختیاری درگفت و گو با پایگاه خبری مثلث مالی فرآیند ارزیابی خسارات در پروژه های بزرگی مانند پالایشگاه را دارای دو مرحله دانست و درخصوص مرحله اول گفت: بعد از وقوع حادثه ابتدا ارزیابی توسط متخصصان همان رشته صنعتی انجام و گزارش اصلی با نگاه مهندسی و تخصصی از علل حادثه و خسارت ها نوشته می شود.

اخبار

بیمه گری کاندیدای نمایندگی دوره یازدهم مجلس شد / سه برنامه برای دو سال

علیرضا حجتی، کاندید نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی :
▫️مردم عزیز تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس؛ اغلب شما با “بیمه” سرکار داشته اید. یا “بیمه شخص ثالث” اتومبیل گرفته اید، یا از “بیمه تکمیلی درمان” بهرمند شده اید، حتی ممکن است بیمه های “آتش سوزی و زلزله”، “عمر و حوادث”، “باربری” یا انواعی از بیمه ها را خریده باشید. من ٢۴ سال است که از سطح کارشناسی تا مدیریت ارشد، در “صنعت بیمه” حضور دارم و حالا نامزد نمایندگی میان دوره ی مجلس شورای اسلامی یازدهم شده ام. بعنوان متخصص “صنعت بیمه” با سه برنامه کاربردی وارد این میدان شده ام. برنامه هایم را ساده با شما در میان می گذارم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید