بیمه سرمد مجوز قبولی اتکایی داخلی را گرفت

مثلث مالی : بیمه سرمد با تائید بیمه مرکزی مجوز اتکایی قبولی از داخل را دریافت کرد. بر اساس تائید مدیرکل پذیرش موسسات بیمه‌ای بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بیمه سرمد مجوز قبولی اتکایی از داخل را دریافت کرد و از این پس می‌تواند فعالیت‌های خود را در زمینه قبولی بیمه‌های اتکایی گسترش دهد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : بیمه سرمد با تائید بیمه مرکزی مجوز اتکایی قبولی از داخل را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، بر اساس تائید مدیرکل پذیرش موسسات بیمه‌ای بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بیمه سرمد مجوز قبولی اتکایی از داخل را دریافت کرد و از این پس می‌تواند فعالیت‌های خود را در زمینه قبولی بیمه‌های اتکایی گسترش دهد.

دکتر مجتبی کاتب، رئیس هیات مدیره بیمه سرمد با اعلام این خبر گفت: بیمه سرمد با توجه به افزایش سرمایه‌ای که در سال ۱۳۹۹ داشت و هم‌چنین کسب رتبه توانگری مالی با نسبت ۱۴۷ درصد برای استفاده از ظرفیت‌های بازار بیمه‌های اتکایی درخواست مجوز قبولی اتکایی را به بیمه مرکزی ارائه کرد تا بتواند با گسترش خدمات خود در حوزه بیمه‌های اتکایی، کیفیت پرتفوی و سودآوری شرکت را افزایش دهد. 

وی افزود: بیمه سرمد در هفت سال فعالیت بیمه‌گری، عملکرد بی‌نظیری داشته و در سه سال گذشته با یک برنامه‌ریزی دقیق، رشد قابل توجهی در پرتفوی را تجربه کرده و اکنون ۱۶ هزار میلیاردی شده است. ما با تغییر در ساختار شرکت، خود را برای حضور در بازار اتکایی صنعت بیمه آماده کرده بودیم و حالا با حضور در بازار بیمه‌های اتکایی، فصل جدیدی از فعالیت خود را آغاز خواهیم کرد. 

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، بیمه سرمد در سال ۱۳۹۹ بار دیگر رشدی بیش از ۶۰ درصدی را در پرتفوی تجربه کرد و حق بیمه تولیدی خود را به قله ۱۶۰۰۰ میلیارد ریالی رساند و حالا با دریافت مجوز اتکایی قبولی از داخل، درصدد توسعه فعالیت‌های خود و کسب رضایت بیشتر سهامداران است. 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید