بیمه سینا به ازای هر سهم ۵۰۰ ریال سود تقسیم کرد

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بیمه سینا با تصویب صورت‌های مالی سال 1399 و تقسیم 500 ریال سود به ازای هرسهم به کار خود پایان داد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بیمه سینا با تصویب صورت‌های مالی سال ۱۳۹۹ و تقسیم ۵۰۰ ریال سود به ازای هرسهم به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سینا، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه سینا (سهامی عام) ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ با حضور بیش از ۷۸ درصد صاحبان سهام، حسابرس و بازرس قانونی، نماینده بیمه مرکزی، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، رئیس هیئت‌مدیره و دکتر رضا جعفری، مدیرعامل شرکت بیمه سینا در شعبه شهید بهشتی این شرکت برگزار شد.
در ابتدای این جلسه، هیئت‌رئیسه مجمع متشکل از آقای دکتر مصطفی شهریاری مدیرعامل شرکت مادرتخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا به عنوان رئیس مجمع، آقای پاافشار و خانم مشهدی به عنوان ناظران مجمع و خانم هدایت‌پور به عنوان منشی جلسه در جایگاه حاضر شدند.
سپس، گزارش هیئت‌مدیره به مجمع در خصوص فعالیت‌ها و عملکرد شرکت در سال مالی ۱۳۹۹ توسط دکتر رضا جعفری، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره ارائه و برنامه‌های آتی شرکت نیز برای صاحبان سهام اعلام شد.
مدیرعامل بیمه سینا در این گزارش با اشاره به رشد ۴۰ درصدی پرتفوی سال ۱۳۹۹ از کاهش نسبت خسارت در این دوره مالی خبر داد و گفت: با استفاده حداکثری از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه، سود بسیاری را عاید سهامداران کرد به طوری که بازده سبد سهام شرکت به عدد ۲۵۸ درصد رسید در حالی که بازده شاخص بورس در این مدت، ۱۲۸ درصد بوده است.
وی در ادامه به افزایش سرمایه ۲۹۲ درصدی بیمه سینا اشاره کرد و گفت: پس از ثبت افزایش سرمایه اقدامات لازم برای دریافت مجوز قبولی اتکایی از بیمه مرکزی و همچنین انتقال سهم بیمه سینا به بازار اصلی فرابورس انجام شده که در سال جاری محقق خواهد شد.
دستور دیگر این جلسه، تعیین سود سال ۹۹ و نحوه تقسیم آن بود که در نهایت با تصمیم اعضای مجمع مقرر شد به ازای هر سهم ۵۰۰ ریال سود به سهامداران پرداخت شود.
موسسه حسابرسی «مفید راهبر» به عنوان بازرس اصلی و علی‌البدل و حسابرس مستقل شرکت برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ با اکثریت آراء انتخاب و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار، جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید