بیمه سامان خرید بیمه درمان تکمیلی را برای تمامی اقشارجامعه امکانپذیرکرد

مثلث مالی : بیمه سامان با ارایه طرح های نسیم ، مهر، سروش ، شمیم ، وصال و عقیق شرایط خرید بیمه درمان تکمیلی را برای تمامی اقشارجامعه با هر سطح درآمد فراهم کرد .

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : بیمه سامان با ارایه طرح های نسیم ، مهر، سروش ، شمیم ، وصال و عقیق شرایط خرید بیمه درمان تکمیلی را برای تمامی اقشارجامعه با هر سطح درآمد فراهم کرد .

به گزارش مثلث مالی ، یکی ازپرکاربردترین انواع‌ پوشش‌های بیمه‌‌ای، بیمه‌ تکمیلی درمان است که به‌ منظور کمک‌ در پرداخت ‌ هزینه‌های درمان طراحی شده است، زیرا با توجه‌ به‌ اینکه‌ انسان همواره‌ در معرض‌ خطر انواع‌ مختلف‌ بیماری‌هاست‌، به ناچار برای معالجه‌ و بهبودی، متقبل‌ هزینه‌‌های سنگین‌ پزشکی، دارو، عمل‌ها‌ی جراحی و مخارج‌ بیمارستان‌ می‌شود.
از آنجایی که تمام افراد نمی‌توانند تحت نظر ارگان یا سازمان خاصی به صورت گروهی بیمه تکمیلی درمان را تهیه نمایند، بیمه سامان اقدام به ارائه طرح بیمه تکمیلی برای خانواده‌ها کرده است .
در بیمه تکمیلی خانواده سامان، این شرکت به عنوان بیمه‌گر متعهد می‌شود تمامی هزینه‌های درمانی و بیمارستانی بیمه‌گذار شامل هزینه‌های بیمارستانی، عمل‌های جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپایی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را براساس شرایط بیمه‌نامه تکمیلی درمان خانواده و فرانشیز توافق شده پرداخت نماید.

بنابراین گزارش عدم تعلق مالیات –  استفاده از طرح‌های متناسب با نیاز بیمه‌ای و توانمندی مالی هر فرد-پرداخت هزینه‌های بستری در بیمارستان- پرداخت هزینه عمل‌های جراحی خاص – پرداخت هزینه‌های تشخیصی، پاراکلینیکی و هزینه‌های جراحی‌های سرپایی – جبران هزینه‌های زایمان، نازایی و ناباروری – پرداخت هزینه‌های دندان‌پزشکی – پرداخت هزینه درمان عیوب انکساری چشم از مزایای بیمه تکمیلی خانواده سامان است.

بیمه تکمیلی خانواده سامان خدمات خود را در قالب ۶ طرح ارائه کرده‌است که پوشش‌ها و سقف تعهدات هرکدام از آنها در مدت یک‌سال در جدول شماره یک، و شرح هریک از تعهدات در جدول شماره دو، بیان   شده‌است.

همچنین توضیحات مربوط به خرید بیمه تکمیلی خانواده سامان بدون داشتن بیمه‌ پایه، دوره انتظار، فرانشیز، شرایط سنی، شرایط بیمه تکمیلی خانوادگی، روش‌های پرداخت حق‌بیمه‌ تکمیلی و فرآیند دریافت هزینه‌های پزشکی از بیمه سامان  در جداول ذیل آمده است .

سقف تعهدات به تفکیک طرح‌ها در یک سال (مبلغ به تومان)

جدول حق‌بیمه سالیانه بر اساس سن بیمه‌شده (مبلغ به تومان)

درگذشته برای خرید بیمه تکمیلی، داشتن بیمه‌ پایه (تامین اجتماعی، حوادث درمانی، خدمات درمانی نیروهای مسلح و سلامت ایرانیان) در اکثر شرکت‌های بیمه الزامی بوده‌است. اما بیمه سامان لزوم داشتن بیمه‌ پایه را حذف کرد و در صورتی که خریدار بیمه تکمیلی، بیمه‌ پایه نداشته‌باشد، تنها ۱۸ درصد به مبلغ حق‌بیمه او افزوده خواهدشد و تغییر دیگری در بیمه‌نامه تکمیلی او به علت نداشتن بیمه‌ پایه رخ نخواهد داد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید