بیمه سامان بابت کرونا ۲۵ میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد

مثلث مالی : شرکت بیمه سامان تا کنون بیش از 25 میلیارد ریال خسارت از محل بیمه نامه کرونا به مشتریان پرداخت کرده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شرکت بیمه سامان تا کنون بیش از ۲۵ میلیارد ریال خسارت از محل بیمه نامه کرونا به مشتریان پرداخت کرده است.

صبا خلیلی کارشناس مسئول نظارت خسارت بیمه های عمر گروهی و حوادث شرکت بیمه سامان با بیان این که پس از شیوع بیماری کرونا بسیاری از مردم کشورمان درگیر هزینه های درمانی قابل توجه این بیماری شده اند، افزود : بیمه کرونای شرکت بیمه سامان با هدف رفع دغدغه هزینه های این بیماری به بازار عرضه و در جبران هزینه های کرونا نقش داشته است.

وی اظهار کرد : از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری تا کنون ۱۳۳ مورد خسارت از محل این بیمه نامه به شرکت بیمه سامان ارائه شده که پس از ارزیابی های کارشناسی و تطبیق مدارک، بیش از ۲۵ میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت شده است.

خلیلی با اشاره به این که بیمه کرونای شرکت بیمه سامان در طرح های مختلف با پوشش ها و حق بیمه های متناسب با اقشار مختلف جامعه طراحی شده است، ادامه داد: از مهمترین مزایای این بیمه نامه می توان به عدم نیاز به دریافت معرفی نامه جهت بستری در بیمارستان و عدم اعمال فرانشیز است.

کارشناس مسئول نظارت خسارت بیمه های عمر گروهی و حوادث شرکت بیمه سامان با تاکید بر این که فرایند پرداخت خسارت در این بیمه نامه بسیار ساده، بدون طی بروکراسی های اداری و کاملا غیرحضوری از طریق وب سایت https://www.si24.ir/s/mfa2rf انجام میپذیرد ،ادامه داد: بیمه گذار می تواند پس از بستری شدن و بهبودی کامل، برای دریافت هزینه ها ، مدارک پزشکی خود را به صورت الکترونیکی ارسال نموده و بر اساس ارقام اعلامی مرکز درمانی، خسارت خود را دریافت کند.

خلیلی افزود: بیمه سامان برای پرداخت هزینه درمان بیماران کرونایی، میان بستری شدن در بیمارستان های خصوصی یا دولتی تفاوتی قائل نیست و هزینه های درمان بیمه شده را مطابق قرارداد منعقد شده شرکت و بیمه گذار پرداخت خواهد کرد.وی اظهار کرد: مدت انتظار این بیمه نامه ۱۴روز است و بیمه گذار پس از این مدت، در صورت ابتلا به بیماری مشمول پوشش ها خواهد بود./  بیمه سامان 

  

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید