بیمه دی خبر برنده شدن درمناقصه شرکت توانیر را تکذیب کرد

مثلث مالی : درحالی که امروز سوم خرداد خبری مبنی براینکه شرکت بیمه دی برنده مناقصه توانیر شده و خسارت دیدگان قطع برق نگران نباشند.» منتشر شد ، مدیرعامل بیمه دی با تکذیب این خبر گفت : مناقصه هنوز برگزار نشده است .

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : درحالی که امروز سوم خرداد خبری مبنی براینکه ” شرکت بیمه دی در مناقصه توانیربرنده شده است و خسارت دیدگان قطع برق نگران نباشند.» منتشر شد ، مدیرعامل بیمه دی با تکذیب این خبر گفت : مناقصه هنوز برگزار نشده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه دی ، محمد رضا کشاورز یادآورشد: : برنده شدن بیمه دی در مناقصه توانیر درست نیست زیرا هنوز تا زمان برگزاری مناقصه زمان باقی است و بیمه گر سال قبل نیز شرکت بیمه کوثر بوده است .

یاد آورمی شود : مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین روز گذشته گفته بود : مشترکان نگران دریافت خسارات برقی خود که به دلیل قطع و وصل برق پیش آمده نباشند چراکه به راحتی می توانند درخواست خود را در سامانه درج کنند و پیگیر دریافت خسارت باشند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

تشریح برنامه های همایش بیمه و توسعه توسط رییس پژوهشکده بیمه

مثلث مالی : بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با عنوان «نقش صنعت بیمه در رونق اقتصادی، با محوریت تحول دیجیتال» در دو روز متوالیِ ۱۳ و ۱۴ آذر ماه به صورت حضوری(مدیران ارشد صنعت بیمه) و مجازی(سایر علاقه‌مندان) برگزار خواهد شد. حمید کردبچه،رئیس پژوهشکده بیمه در نشست خبری که به مناسبت بیست وهشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با محوریت” تحول دیجیتال ” در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد گفت: هیچ همایشی مانند همایش روز بیمه نیست، چراکه این همایش بستری برای گفت و گو و گفتمان سازی است و با توجه به نقص صنعت بیمه در این زمینه، برپایی چنین همایشی بسیار مفید است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید