بیمه حافظ با نسبت ۱۱۰ درصد در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : نسبت توانگری مالی شرکت بیمه حافظ به 110 درصد و سطح یک رسید . بیمه حافظ که سال 99 را با نسبت 72 درصد به پایان رسانده بود در آخرین محاسبات بیمه مرکزی ایران توانست سطح توانگری خود را به یک ارتقا دهد .

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : نسبت توانگری مالی شرکت بیمه حافظ به ۱۱۰ درصد و سطح یک رسید . بیمه حافظ که سال ۹۹ را با نسبت ۷۲ درصد به پایان رسانده بود در آخرین محاسبات بیمه مرکزی ایران توانست سطح توانگری خود را به یک ارتقا دهد .

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی مثلث مالی ، بیمه مرکزی ایران در اجرای ماده ۶ آیین نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگری مالی موسسات بیمه و حسب بررسی و کنترل انجام شده، بر اساس صورت های مالی سال ۱۳۹۹ شرکت بیمه حافظ ، نسبت توانگری مالی این شرکت را معادل ۱۱۰ درصد و سطح یک توانگری اعلام کرد.

نسبت توانگری مالی شرکت بیمه حافظ برای سال ۱۴۰۰ معادل ۱۱۰ درصد تایید شده است . یاد آور می شود ، مبنای محاسبات توانگری مالی، اطلاعات مندرج در صورت‌های مالی حسابرسی شده مصوب مجامع عمومی موسسات بیمه و مفاد آئین‌نامه ۶۹ است و اخذ سطح توانگری مالی بیانگر وضعیت با ثبات، قابل اعتماد و اتکا در حوزه مدیریتی شرکت بیمه می باشد.

نسبت توانگری مالی شرکت بیمه حافظ برای سال ۹۹ معادل ۷۲ درصد و سال ۹۸ معادل ۵۲ درصد بوده است . این درحالی است که بیمه حافظ مجوز افزایش سرمایه خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار گرفته است .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید