بیمه ایران پرداخت خسارت آنلاین در خوزستان را هم کلید زد

مثلث مالی : پرداخت خسارت آنلاین پس از تهران در استان خوزستان توسط بیمه ایران اجرایی شد. رضایی مدیرعامل بیمه ایران درحاشیه برگزاری این مراسم اظهار داشت: شرکت سهامی بیمه ایران در اجرای سیاست های کلان خود مبنی بر ارائه خدمات پررنگ به جامعه بیمه‌گذاران علی الخصوص زیان‌دیدگان ناشی از وسائط نقلیه موتوری در حوادث رانندگی، با توجه به انتظارات بیمه گذاران و شیوع بیماری کرونا، طرح پرداختخسارتآنلاین در استان خوزستان را اجرایی کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print
مثلث مالی : پرداخت خسارت آنلاین پس از تهران در استان خوزستان توسط بیمه ایران اجرایی شد.

 رضایی مدیرعامل بیمه ایران درحاشیه برگزاری این مراسم اظهار داشت: شرکت سهامی بیمه ایران در اجرای سیاست های کلان خود مبنی بر ارائه خدمات پررنگ به جامعه بیمه‌گذاران علی الخصوص زیان‌دیدگان ناشی از وسائط نقلیه موتوری در حوادث رانندگی، با توجه به  انتظارات بیمه گذاران و شیوع بیماری کرونا، طرح پرداختخسارتآنلاین در استان خوزستان را اجرایی کرد.

 به گزارش روابط عمومی بیمه ایران،  محمد رضایی افزود: در خرداد امسال طرح اعلام و پرداخت خسارت آنلاین را به صورت پایلوت در کلان شهر تهران برای خسارت های تا مبلغ ۳۰ میلیون ریال و بدون نیاز به حضور و ارزیابی خسارت زیان دیده و صرفا با اعلام خسارت به صورت الکترونیکی، آنلاین و غیر حضوری انجام دادیم. برای خسارت های مازاد بر ۳۰ میلیون ریال نیز به جهت چابک سازی و حذف فرآیندها به صورت هوشمند و از طریق سامانه ایران من، مقصر و زیان دیده مدارک مورد نیاز برای پرونده را در سیستم نرم افزاری بارگذاری می کنند و تا مرحله ارزیابی به صورت الکترونیکی انجام می شود و در ادامه زیان دیده برای ارزیابی خسارت خود به واحدهای اجرایی مراجعه می کند.

 وی اضافه کرد: سیستم اعلام و پرداخت خسارت الکترونیکی بیمه ایران درخسارت های مازاد بر ۳۰ میلیون ریال، برای جلوگیری از اتلاف وقت زیان دیدگان، همزمان با مدیریت بارگذاری اسناد در سیستم اعلام خسارت، زمان مراجعه فرد زیان دیده برای ارزیابی خسارت را متناسب با ترافیک واحدهای اجرایی به صورت هوشمند مدیریت و اعلام می کند تا زیاندیده در زمان مراجعه بدون اتلاف وقت و در سریع ترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز خود را دریافت نماید.

  رضایی آسیب شناسی اولیه در پایلوت استان تهران برای پرداخت الکترونیکی خسارت در سایر استان ها را مهم دانست و تصریح کرد: با توجه به بلوغ سیستم نرم افزاری شرکت در اعلام خسارت آنلاین و غیرحضوری، مقصر و زیان‌دیده، امروز برای اولین بار، کلان شهر اهواز نیز به دلیل گستره وسیع استان و تردد پرحجم خودروها در راه های مواصلاتی استان به عنوان اولین استان بعد از تهران، به چرخه اعلام و پرداخت خسارت آنلاین و الکترونیکی حوادث ناشی از وسائط نقلیه موتوری متصل شد.

 مدیرعامل بیمه ایران، در پایان تاکید کرد: سیاست بیمه ایران متمرکز بر خدمات پس از فروش بنا شده است؛ از این رو برای ارائه خدمات بهینه به مشتریان خود، به محض گذر از دوره پایلوت استان خوزستان، موضوع اعلام خسارت آنلاین در تمامی استان‌های کشور تسری خواهد یافت.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

انواع توزیع ریسک درپروژه های ملی / سهم بیمه اتکایی ایرانیان درجبران خسارات پایشگاه تهران

مثلث مالی : در بیمه های نفت و انرژی ریسک‌های مختلف همچون سکوهای نفتی، پالایشگاه‌های نفت و گاز، پتروشیمی‌ها، حمل اموال و تجهیزات خریداری شده، در مقابل خطرات گوناگون تحت پوشش قرار می گیرد. سال ها پیش بیمه مرکزی ۹۶ درصد از ریسک‌های نفت و انرژی را به بیمه‌گران اتکایی در خارج از کشور واگذار می کرد. اما با افزایش توان فنی و مالی داخلی درسال ۱۳۸۷ ، سهم این واگذاری به ۴۱ درصد کاهش یافت ، با شروع تحریم ها و افزایش ظرفیت نگهداری در شرکت های بیمه ایرانی ، امروز۹۸ درصد ریسک بیمه نفت و انرژی در داخل کشور نگهداری می شود.

بیمه

جشنواره بیمه درمان انفرادی بیمه پارسیان آغاز شد

مثلث مالی : بیمه پارسیان خدمتی جدید برای بیمه گزاران بیمه های عمروسرمایه گذاری را ارایه کرد. به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان؛ به منظور تکریم بیمه گزاران و ارایه خدمات درمان تکمیلی به ایشان، جشنواره فروش بیمه نامه درمان خانواده را برای دارندگان بیمه های عمروسرمایه گذاری برگزار می کند.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید