بیمه ایران معین پیشنهاد داد : گردشگران جشنواره تابستانی امسال کیش تحت پوشش بیمه کرونا

داریوش محمدی مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین دراین نشست از طراحی بیمه کرونا برای جشنواره تابستانه کیش امسال خبر داد و افزود: در صورت موافقت منطقه آزاد کیش، تمام گردشگران جشنواره تابستانی امسال، در فاصله ورود به جزیره تا خارج شدن از آن تحت پوشش این بیمه نامه قرار گرفته و هزینه های درمانی آنها تا مبلغ مشخصی توسط بیمه ایران معین پرداخت می شود.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : نشست مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره بیمه ایران معین با مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با محوریت توسعه همکاری های مناطق آزاد در بخش های بیمه ای در محل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد در تهران برگزار شد. داریوش محمدی مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین دراین نشست از طراحی بیمه کرونا برای جشنواره تابستانه کیش امسال خبر داد و افزود: در صورت موافقت منطقه آزاد کیش، تمام گردشگران جشنواره تابستانی امسال، در فاصله ورود به جزیره تا خارج شدن از آن تحت پوشش این بیمه نامه قرار گرفته و هزینه های درمانی آنها تا مبلغ مشخصی توسط بیمه ایران معین پرداخت می شود.

همچنین مرتضی بانک دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در این نشست با اشاره به سابقه فعالیت های شرکت بیمه ایران در کشور گفت: حضور شرکت بیمه ایران معین در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی، فرصت های رقابتی جدیدی را برای حضور دیگر شرکت های بیمه ای در این مناطق فراهم کرده است.

او ادامه داد: مهمترین عنصر در این نوع فعالیت های بیمه ای، افزایش خدمات موثر برای ذینفعان، کاربران و بیمه گذاران است.

مشاور رییس جمهور با اشاره به اینکه هم اکنون در دنیا، شیوه های جدیدی برای تاثیرگذاری در بازار به وجود آمده که توجه به این شیوه ها می تواند در توسعه بازارهای بیمه ای یک نکته مهم و کاربردی باشد تاکید کرد: بیمه ایران از ظرفیت های تخصصی بسیار خوبی برخوردار است و می تواند خدمات اثرگذارتر و کاملتری را به بیمه گذاران در مناطق آزاد کشور ارائه کند. یک سرمایه گذار یا تولیدکننده فعال در مناطق آزاد انتظار دارد در مواقع ضروری و جبران خسارت؛ پشتیبانی و حمایت های شرکت های بیمه ای را در کنار فعالیت های اقتصادی خود احساس نماید.

تاسیس شعبه بیمه ایران معین در ۵ منطقه ویژه اقتصادی تا پایان امسال

مدیرعامل شرکت «بیمه ایران معین» در بخش دیگری ازاین نشست به اقدامات انجام شده بیمه ایران معین در مناطق آزادکشور اشاره کرد و گفت: بیمه ایران معین از جمله بیمه های ثبت شده در مناطق آزاد کشور است و بزرگترین شرکت بیمه مناطق آزاد کشور در منطقه آزاد کیش قرار دارد که سهامدار اصلی آن هم بیمه ایران است.

داریوش محمدی افزود: بیش از ۵۰ درصد بازار بیمه ای در مناطق آزاد را بیمه ایران معین راهبری می کند. از چهار شرکتی بیمه ای که در مناطق آزاد مستقر هستند به لحاظ سرمایه ای، بیمه ایران معین، بزرگترین شرکت بیمه در مناطق است.

محمدی هم چنین از تاسیس شعبات این شرکت در ۵ تا ۱۰ منطقه ویژه اقتصادی در کشور خبر داد و ابراز امیدواری کرد که این امر تا پایان سال جاری محقق شود.

او ادامه داد: در نشستی که اخیرا با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد، مقرر شد تفاهم نامه ای برای ارائه خدمات بیمه ای به کیشوندان و پرسنل این سازمان منعقد شود که بزودی نهایی می شود. در این تفاهم نامه تسهیلات خرید بیمه نامه و تسهیلات قرض الحسنه تا سقف ۵ تا ۱۰ میلیون تومان در بیمه اتومبیل، آتش سوزی و حوادث در ۱۲ قسط به مشتریان بیمه ارائه می شود.

منبع : روابط عمومی بیمه ایران معین

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

اخبار

معامله غیرمجاز ارز مشمول مالیات شد

مثلث مالی : براساس اعلام سازمان امور مالیاتی، سوداگران ارزی که اقدام به خرید و فروش غیرمجاز ارز خارج از شبکه بانکی یا صرافی‌ها کرده باشند، مشمول پرداخت مالیات علی‌الحساب بردرآمد می‌شوند.

بازار مالی

چه کسانی و تا چه زمانی می‌توانند برای یارانه ثبت‌نام کنند؟ /

مثلث مالی : ثبت‌نام برای ورود به لیست یارانه‌ها محدود به گروه خاصی نیست و متقاضیان در کنار دو روزی که برای آنها به تناسب شماره آخر کد ملی تعیین شده، دو روز دیگر هم بدون محدودیت، امکان ثبت‌نام دارند، حتی قرار است فرصت دیگری هم برای کسانی که در این مهلت موفق نشدند تعیین شود، بنابراین در صورت نبود مشکلی در سامانه ثبت‌نام، فعلا فرصت برای آنها فراهم است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید