بیش از ۳۲۰ توافق نامه برای امضا در مجمع اقتصادی بین المللی سن پترزبورگ آماده شد

مثلث مالی : در همایش اقتصادی بین‌المللی سالانه سن پترزبورگ که از روز چهارشنبه آغاز شده و تا ۵ ژوئن ادامه دارد، انتظار می‌رود حدود ۵۰۰۰ شرکت‌کننده گرد هم بیایند و صدها قرارداد جدید را امضا کنند.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : در همایش اقتصادی بین‌المللی سالانه سن پترزبورگ که از روز چهارشنبه آغاز شده و تا ۵ ژوئن ادامه دارد، انتظار می‌رود حدود ۵۰۰۰ شرکت‌کننده گرد هم بیایند و صدها قرارداد جدید را امضا کنند.

در همایش اقتصادی بین المللی سالانه سن پترزبورگ (SPIEF) که از روز چهارشنبه آغاز شده و تا ۵ ژوئن ادامه دارد، انتظار می رود حدود ۵۰۰۰ شرکت کننده گرد هم بیایند و صدها قرارداد جدید را امضا کنند. گفته می شود که تا امروز، بیش از ۳۲۰ توافق نامه برای امضا در مجمع اقتصادی بین المللی سن پترزبورگ آماده شده است. این ها توافق هایی است که باید بین مقامات و مناطق فدرال منعقد شود که شامل انواع توافق های سرمایه گذاری و توافق های توسعه تجاری بین شرکت ها است.

این همایش با ۲۰۰۰ شرکت کننده خارجی به نمایندگی از ۵۳ کشور برگزار خواهد شد. پیش بینی می شود بزرگ ترین هیئت ها از ایالات متحده، چین و قطر، مهمان همایش امسال باشند. این رویداد تجاری از نمایندگان انگلیس، فرانسه، ایتالیا و سایر کشورها نیز استقبال خواهد کرد. / ایبنا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

Uncategorized

برگزاری نخستین دوره آموزشی “جامعه پذیری بدو استخدام” دربیمه پاسارگاد

مثلث مالی : دوره آموزشی “جامعه پذیری بدو استخدام” برای نخستین بار با هدف آشنایی و معارفه مقدماتی همکاران جدید الاستخدام با فرهنگ سازمانی ، افزایش کارایی و بهره وری سازمانی با حضور سید مرتضی حسنی عقدا معاون اقتصادی و پشتیبانی مدیرعامل، بهروز نیرومند راد رئیس کمیته فنی بیمه های اشخاص، فاطمه سبحانی مدیر امور مالی ، آزاده حیدری معاون مدیر سرمایه انسانی و آموزش ، مهدی کشاورز دیهیم معاون مدیر بیمه های درمان در تاریخ ۵ و ۶ خرداد ماه سال جاری در هتل پارسیان و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توسط مدیریت سرمایه انسانی و آموزش برگزار شد.

بازار مالی

مصوبات بانکی ستاد ملی کرونا /

مثلث مالی : بانک مرکزی طی بخشنامه ای مصوبات ستاد ملی کرونا درحوزه بانکی را ابلاغ کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید