بیش از ۳۲۰ توافق نامه برای امضا در مجمع اقتصادی بین المللی سن پترزبورگ آماده شد

مثلث مالی : در همایش اقتصادی بین‌المللی سالانه سن پترزبورگ که از روز چهارشنبه آغاز شده و تا ۵ ژوئن ادامه دارد، انتظار می‌رود حدود ۵۰۰۰ شرکت‌کننده گرد هم بیایند و صدها قرارداد جدید را امضا کنند.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : در همایش اقتصادی بین‌المللی سالانه سن پترزبورگ که از روز چهارشنبه آغاز شده و تا ۵ ژوئن ادامه دارد، انتظار می‌رود حدود ۵۰۰۰ شرکت‌کننده گرد هم بیایند و صدها قرارداد جدید را امضا کنند.

در همایش اقتصادی بین المللی سالانه سن پترزبورگ (SPIEF) که از روز چهارشنبه آغاز شده و تا ۵ ژوئن ادامه دارد، انتظار می رود حدود ۵۰۰۰ شرکت کننده گرد هم بیایند و صدها قرارداد جدید را امضا کنند. گفته می شود که تا امروز، بیش از ۳۲۰ توافق نامه برای امضا در مجمع اقتصادی بین المللی سن پترزبورگ آماده شده است. این ها توافق هایی است که باید بین مقامات و مناطق فدرال منعقد شود که شامل انواع توافق های سرمایه گذاری و توافق های توسعه تجاری بین شرکت ها است.

این همایش با ۲۰۰۰ شرکت کننده خارجی به نمایندگی از ۵۳ کشور برگزار خواهد شد. پیش بینی می شود بزرگ ترین هیئت ها از ایالات متحده، چین و قطر، مهمان همایش امسال باشند. این رویداد تجاری از نمایندگان انگلیس، فرانسه، ایتالیا و سایر کشورها نیز استقبال خواهد کرد. / ایبنا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه رازی در برنامه زنده شبکه دوم سیما مطرح کرد: رشد اقتصاد ملی در گرو رشد صنعت بیمه

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه رازی با بیان اینکه اقدامات تاثیرگذاری در صنعت بیمه انجام شده است، گفت: رشد و توسعه صنعت بیمه در کشور به رشد و توسعه اقتصاد ملی منجر خواهد شد.

بازار مالی

دربیست و هشتمین همایش بیمه و توسعه اعلام شد / حضور صنعت بیمه در بازار سرمایه پررنگ تر می شود /

مثلث مالی : غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی ایران دربیست و هشتمین همایش بیمه و توسعه اعلام کرد ،پوشش ریسک خودروهایی که کیفیت نامناسبی دارند باید با قواعد استاندارد بیمه ای همخوانی داشته باشد

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید