برگزاری جشنواره ” میلاد نور ” در بیمه آرمان

مثلث مالی : به مناسبت میلاد پیامبر رحمت (ص) و شروع هفته وحدت، جشنواره بیمه های زندگی شرکت بیمه آرمان با عنوان جشنواره " میلاد نور " از روز سه شنبه 13 آبان ماه جاری آغاز شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : به مناسبت میلاد پیامبر رحمت (ص) و شروع هفته وحدت، جشنواره بیمه های زندگی شرکت بیمه آرمان با عنوان جشنواره ” میلاد نور ” از روز سه شنبه ۱۳ آبان ماه جاری آغاز شد.

عباس رنجبر کلهردی، سرپرست مدیریت بیمه های عمر و حوادث شرکت بیمه آرمان درخصوص این جشنواره اظهار داشت: جشنواره بیمه های عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه آرمان با عنوان “میلاد نور” از روز ۱۳آبان۹۹ مصادف با سالروز میلاد مبارک پیامبر رحمت، حضرت محمد (ص) با شرایط ویژه برای هموطنان عزیزمان آغاز شده و تا ۱۳ آذر روز بیمه ادامه خواهد یافت.سرپرست مدیریت بیمه های عمر و حوادث بیمه آرمان، توسعه بیمه های زندگی در کشور را یکی از ماموریت های راهبردی این شرکت برشمرد و افزود: هدف از برگزاری جشنواره بیمه های زندگی میلاد نور، علاوه بر معرفی محصولات بیمه ای شرکت بیمه آرمان، ترویج و توسعه بیمه های زندگی و ارتقای همکاری، رقابت و کارگروهی در بین نمایندگان بیمه آرمان است.

رنجبر کلهرودی در ادامه بیان داشت: بررسی، مطالعه و ارائه طرح های مختلف در عرضه و فروش بیمه های زندگی دستور کار شرکت بیمه آرمان قرار دارد و اظهار امیدواری نمود که با توسعه کمی و کیفی شبکه فروش شرکت و نیز استفاده از ظرفیت های بسیار خوب کارگزاران رسمی بیمه (فعال در حوزه بیمه های زندگی) و نیز استفاده از ظرفیت آیین نامه ۹۶ شورای عالی بیمه، بیش از پیش شاهد ارتقای سهم بیمه های زندگی در شرکت بیمه آرمان و صنعت بیمه باشیم.

وی در پایان اعلام کرد که با هماهنگی های به عمل آمده با شعب و نمایندگان این شرکت، علاقمندان به خرید بیمه های زندگی می توانند با مراجعه به شعب و نمایندگان شرکت بیمه آرمان در سراسر کشور، ضمن خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه آرمان زندگی و طرح های متنوع دیگر، از شرایط فراهم شده در دوره برگزاری جشنواره میلاد نور بهره مند شوند./ بیمه آرمان

  

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

گزارش تصویری

“پرداخت مستمری آنی ” طرحی نو از بیمه معلم در سال ۱۴۰۰

مثلث مالی : سعید گیوه چی مدیربیمه های عمر و زندگی معلم میهمان برنامه “گفت و گوی زنده با مدیران ” مثلث مالی بودند. گیوه چی دراین گفت و گو ، رویکرد هیات مدیره این شرکت به توسعه فرهنگ بیمه های عمر پس اندازی را تشریح کرد و اینکه بیمه معلم با رعایت اصول بنگاه داری در صدد ارایه خدماتی است که بیمه گذارانش هم امکان حفظ سلامتی خود را داشته باشند و هم برای آینده خود پس انداز.

بیمه

رییس کل بیمه مرکزی : بیمه تجارت نو شرکتی جوان گرا و برنامه محور است

مثلث مالی : رییس کل بیمه مرکزی در بازدید از شرکت بیمه تجارت نو:جوان گرایی و برنامه محور بودن از ویژگی های خوب این شرکت استصبح امروز دکتر سلیمانی به همراه هیات عامل و مدیران بیمه مرکزی از شرکت بیمه تجارت نو بازدید کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید