برنامه اعتباری بانک توسعه تعاون با پرداخت ۲۵۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات اعلام شد

مثلث مالی : پرداخت 250 هزار میلیارد ریال تسهیلات با اولویت اعطای هفتاد درصد تسهیلات به تعاونی‌ها در سال 1400 هدفگذاری شده است که اجرای برنامه های اعتباری بانک مطابق اهداف مشخص شده در صورتی امکان پذیر است.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : پرداخت ۲۵۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات با اولویت اعطای هفتاد درصد تسهیلات به تعاونی‌ها در سال ۱۴۰۰ هدفگذاری شده است که اجرای برنامه های اعتباری بانک مطابق اهداف مشخص شده امکان پذیر است.

حجت اله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون با تشریح اهداف اعتباری بانک در سال جاری گفت: در سال گذشته ۲۱۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات در سرفصل های مختلف پرداخت شده است که این میزان در سال جاری به ۲۵۰ هزار میلیارد ریال خواهد رسید.
مهدیان افزود : دستیابی به این هدف راهبردی نیاز به تلاش و اقدام همکاران در سراسر کشور در ستاد و شعب بانک دارد و بسیار مهم است که دستیابی به این هدف کمی با رعایت کیفیت اعتبارات و تخصیص مناسب به جامعه هدف صورت پذیرد.
وی بر نقش اثر گذار بانک در ارتقای بخش تعاون در اقتصاد ایران تاکید کرد و گفت: بر اساس اسناد بالا دستی و تاکید مدیران ارشد نظام سهم بخش تعاون در اقتصاد ایران باید به ۲۵ درصد برسد که همین موضوع جایگاه و نقش بانک توسعه تعاون را متبلور می کند.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون در تشریح اولویت های سال جاری گفت: پرداخت ۲۵۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات با اولویت اعطای هفتاد درصد تسهیلات به تعاونی‌ها در سال ۱۴۰۰ هدفگذاری شده است که اجرای برنامه های اعتباری بانک مطابق اهداف مشخص شده در صورتی امکان پذیر است که شعب سهم خود را در پرداخت تسهیلات به نحو مناسبی ایفا نمایند.
مهدیان تصریح نمود: ۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت با شش درصد یارانه سود در راستای توسعه کارآفرینی و حمایت از تعاونی‌های برتر در نظر گرفته شده است و همچنین ۲۳۸۰۰ میلیارد ریال برای تسهیلات حمایتی قرض الحسنه به مشاغل خانگی، ازدواج جوانان و مددجویان نهادهای حمایتی برنامه ریزی شده است.
وی ادامه داد: با تلاش همکاران شعب در سراسر کشور هدفگذاری شده است تا ۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات بلند مدت در راستای حمایت مالی از کسب و کارهای کوچک و متوسط و ۵۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات خرید کالای ایرانی با هدف تقویت تقاضای کالاهای تولید داخل پرداخت گردد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید