بررسی عملکرد شعب بیمه میهن

مثلث مالی : در جلسه حضوری و هم اندیشی مدیریت امور شعب و رؤسای شعب ساری، اردبیل، مراغه، اراک و یاسوج در محل ستاد، عملکرد و نقاط ضعف و قوت این شعب مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : در جلسه حضوری و هم اندیشی مدیریت امور شعب و رؤسای شعب ساری، اردبیل، مراغه، اراک و یاسوج در محل ستاد، عملکرد و نقاط ضعف و قوت این شعب مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی، در این جلسه که دکتر کریمی معاون مالی، اقتصادی و توسعه سرمایه انسانی و مهدی گشادرو معاون فنی نیز حضور داشتند، سعید صمدی فر مدیر امور شعب و شبکه فروش با بررسی عملکرد و مسائل این شعب به بیان نقاط ضعف و قوت این شعب پرداخت و راهکارها و توصیه های لازم را برای بهبود عملکرد، توسعه فعالیت ها و پیشبرد اهداف تعیین شده ارائه کرد.
مدیر امور شعب در این جلسه همچنین مدیران شعب را به پایش و نظارت مستمر امور، رسیدگی به امور نمایندگان تحت سرپرستی و ارتباط نزدیک تر با شبکه فروش و حمایت و پشتیبانی از ایشان در امر بازاریابی و ارتباط با مشتریان، برنامه ریزی منسجم و دقیق برای تحقق اهداف سال جاری، دستیابی به سهم بیشتر از بازار، افزایش سطح همکاری و تعاملات با جامعه هدف، بهره مندی از ظرفیت های اقتصادی متمرکز در استان و فعالیت بیشتر در جهت اعتلای برند و جایگاه بیمه میهن فراخواند.
در این جلسه معاونان مالی و فنی نیز به بیان نقطه نظرات خود در ارتباط با مسائل مالی و فنی شرکت و شعب پرداختند و تلاش مضاعف همگان را برای تحقق اهداف و اعتلای بیمه میهن خواستار شدند.
رؤسای شعب حاضر هم مسائل مبتلابه خود را در این جلسه مطرح کردند و پیشنهادها و خواسته هایشان را برای بهبود عملکرد با مدیریت متبوع در میان گذاشتند و رسیدگی به مشکلات و رفع و رجوع آن را خواستار شدند.
گفتنی است جلسات بررسی عملکرد شعب هر هفته به صورت انتخابی و با هدف بهبود عملکرد، رفع ایرادات و مشکلات احتمالی جهت تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به مشتریان و اعتلای جایگاه بیمه میهن صورت می گیرد.    

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه ایران : ارزیاب خسارت پروژه های بزرگ باید مستقل باشد

مثلث مالی : مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت : در شرکت بیمه ایران هیچ گاه گفته نشده ، فقدان نیروهای متخصص داریم و این شرکت با دارا بودن حرفه ای ترین کارشناسان رهبری کنسرسیوم بیمه پروژه های ملی را برعهده دارد . بختیاری درگفت و گو با پایگاه خبری مثلث مالی فرآیند ارزیابی خسارات در پروژه های بزرگی مانند پالایشگاه را دارای دو مرحله دانست و درخصوص مرحله اول گفت: بعد از وقوع حادثه ابتدا ارزیابی توسط متخصصان همان رشته صنعتی انجام و گزارش اصلی با نگاه مهندسی و تخصصی از علل حادثه و خسارت ها نوشته می شود.

اخبار

بیمه گری کاندیدای نمایندگی دوره یازدهم مجلس شد / سه برنامه برای دو سال

علیرضا حجتی، کاندید نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی :
▫️مردم عزیز تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس؛ اغلب شما با “بیمه” سرکار داشته اید. یا “بیمه شخص ثالث” اتومبیل گرفته اید، یا از “بیمه تکمیلی درمان” بهرمند شده اید، حتی ممکن است بیمه های “آتش سوزی و زلزله”، “عمر و حوادث”، “باربری” یا انواعی از بیمه ها را خریده باشید. من ٢۴ سال است که از سطح کارشناسی تا مدیریت ارشد، در “صنعت بیمه” حضور دارم و حالا نامزد نمایندگی میان دوره ی مجلس شورای اسلامی یازدهم شده ام. بعنوان متخصص “صنعت بیمه” با سه برنامه کاربردی وارد این میدان شده ام. برنامه هایم را ساده با شما در میان می گذارم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید