برای ازریابی آمادگی پدافند غیر عامل بیمه مرکزی / برق برج بیمه دو ساعت قطع شد

مثلث مالی : همزمان با هفته بزرگداشت پدافند غیر عامل، مانور ارزیابی پایداری شبکه برق بیمه مرکزی در روز شنبه دهم آبان ماه برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل این مانور با هدف ارزیابی میزان آمادگی بیمه مرکزی در زمان بحران و اضطرار برگزارشد که بر اساس آن و در حضور مسوولان سازمان پدافند غیر عامل و توانیر به مدت دو ساعت از طرف اداره برق منطقه ، کل برق ساختمان بیمه مرکزی قطع شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : همزمان با هفته بزرگداشت پدافند غیر عامل، مانور ارزیابی پایداری شبکه برق بیمه مرکزی در روز شنبه دهم آبان ماه برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل این مانور با هدف ارزیابی میزان آمادگی بیمه مرکزی در زمان بحران و اضطرار برگزارشد که بر اساس آن و در حضور مسوولان سازمان پدافند غیر عامل و توانیر به مدت دو ساعت از طرف اداره برق منطقه ، کل برق ساختمان بیمه مرکزی قطع شد.

براساس این گزارش با توجه به تمهیدات اندیشیده شده ، در طول این دوساعت هیچگونه اختلالی در سیستم های روشنایی و الکترونیکی بیمه مرکز ایجاد نشد و همکاران بیمه مرکزی بدون لحظه ای توقف به فعالیت های خود ادامه دادند.

مطابق با پیش بینی های انجام شده با قطع  جریان برق ازطرف منطقه، برق مورد نیاز ساختمان شامل روشنایی آسانسورها، و رایانه های ساختمان از طریق ژنراتورها تامین شد.

گفتنی است کمیته پدافند غیر عامل بیمه مرکزی اخیرا سند راهبردی پدافند غیر عامل را برای ایجاد انسجام در برنامه های مرتبط و تدوین برنامه های بلند مدت در سطح بیمه مرکزی تهیه و تنظیم کرده است که در گام دوم می تواند الگویی مناسب برای پدافند غیر عامل صنعت بیمه کشور نیز باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع به عنوان رئیس، مدیر کل حراست به عنوان دبیر و رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیران کل حوزه ریاست کل، روابط عمومی و امور بین الملل و بازرسی، حسابرسی داخلی و مبارزه با پولشویی، توسعه مدیریت ریسک و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج  اعضای کمیته پدافند غیر عامل بیمه مرکزی هستند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید