بازدید رئیس کل بیمه مرکزی از شعبه آبادان بیمه آسماری

مثلث مالی : رئیس کل بیمه مرکزی با قدردانی از اقدامات شرکت بیمه آسماری در مناطق آزاد، بر لزوم توسعه این فعالیت ها تاکید کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : رئیس کل بیمه مرکزی با قدردانی از اقدامات شرکت بیمه آسماری در مناطق آزاد، بر لزوم توسعه این فعالیت ها تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، دکتر غلامرضا سلیمانی که در جریان سفر به استان خوزستان از شعبه آبادان بیمه آسماری بازدید می کرد، با بیان این که بر اساس صورت های مالی منتشر شده، پرتفوی این شرکت رشد قابل توجهی داشته است، افزود: خوشبختانه شرکت های بیمه به ویژه بیمه آسماری در مناطق آزاد عملکرد قابل قبولی دارند، اما هنوز ظرفیت های بسیار زیادی برای فعالسازی در این مناطق علی الخصوص در حوزه های بیمه های درمان تکمیلی وجود دارد.
سید محمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران نیز که در این بازدید حضور داشت، به لزوم رعایت حداکثری سرعت و دقت در پرداخت خسارت به بیمه گزارن تاکید و خاطرنشان کرد: صنعت بیمه با سرعت خوبی در حال توسعه است و امیدواریم با همکاری شرکت های بیمه در ارائه خدمات بهینه به مشتریان، این روند بیش از پیش سرعت بگیرد.
علیرضا یزدان دوست مدیرعامل شرکت بیمه آسماری نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت طی یک سال گذشته، عدم تاثیرگذاری شیوع بیماری کرونا بر فعالیت های این شرکت را دستاوردی مهم خواند و با بیان این که بیمه آسماری در سال آینده برنامه های ویژه ای برای ایجاد تحول در بازار مناطق آزاد دارد، گفت: شرکت بیمه آسماری جوان و پویاست و توانسته در بازار بیمه ای کشور جایگاه مطلوبی پیدا کند.
وی افزود: توسعه بیمه های انفرادی در دستور کار ماست و در آینده نزدیک اقدامات تازه ای برای استفاده از ظرفیت های بالقوه بازار در مناطق آزاد عملیاتی خواهد شد.
رئیس کل بیمه مرکزی و هیات همراه همچنین ضمن بازدید از بخش های مختلف شعبه آبادان بیمه آسماری، با فعالیت های مختلف آن آشنا شدند.و در آخر مدیر منطقه جنوب، رئیس شعبه اروند و کارمندان شعبه در خصوص وظایف و مسئولیت هایشان توضیحاتی مبسوط ارائه کردند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید