ایران معین ، بیمه ای قابل اتکا برای سرزمین اصلی

مثلث مالی : داریوش محمدی مدیرعامل بیمه ایران معین در پانزدهم بهمن ماه سالروز تاسیس این شرکت میهمان پایگاه خبری – تحلیلی مثلث مالی بود. محمدی دراین گفت و گو ضرورت افزایش سرمایه شرکت به 5600 میلیارد ریال در راستای ایفای نقش جدید آن در بازاررا تشریح کرد و گفت : بیمه ایران معین با ادامه نقش خود به عنوان راهبر بازار بیمه در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، در سرزمین اصلی نیز با ظرفیت قبولی اتکایی به عنوان بیمه گری قابل اتکا نقش جدیدی ایفا خواهد کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : داریوش محمدی مدیرعامل بیمه ایران معین در پانزدهم بهمن ماه سالروز تاسیس این شرکت میهمان پایگاه خبری – تحلیلی مثلث مالی بود. محمدی دراین گفت و گو ضرورت افزایش سرمایه شرکت به ۵۶۰۰ میلیارد ریال در راستای ایفای نقش جدید آن در بازاررا تشریح کرد و گفت : بیمه ایران معین با ادامه نقش خود به عنوان راهبر بازار بیمه در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی  کشور،  در سرزمین اصلی نیز با ظرفیت قبولی اتکایی به عنوان بیمه گری قابل اتکا نقش جدیدی ایفا خواهد کرد.

محمدی تغییر مدیریت بیمه ایران و آمدن مجید بختیاری به شرکتی که سهامدار اصلی ایران معین است را موجب تعامل بیشتر دانست .

وی همچنین در باره طرح مهر ایران معین که اخیرا رییس کل بیمه مرکزی ایران درسفر استانی خود از آن تقدیرکرد ، گفت : این طرح برای نخستین بار است که در سطح مناطق آزاد و با همکاری نظام بانکی اجرا شده است ،  تا مردم این مناطق در شرایط اقتصادی متاثر از کرونا بتوانند خدمات بیمه ای را با صرفه اقتصادی و آسان تر خریداری کرده و بیمه ها به ویژه بیمه های اجباری از جمله بیمه اتومبیل و شخص ثالث از سبد خانوارها حذف نشود.

محمدی توضیح داد : به عنوان مثال حق بیمه بدنه یک خودرو در مناطق آزاد ۸ میلیون تومان است و پرداخت آنقدی آن  برای بیمه گذار سخت است و ناگزیر می شود این بیمه نامه را از سبد خانوار حذف نماید ، طرح مهر این امکان را می دهد تا با استفاده از تسهیلات حق بیمه خود را پرداخت نماید .

به گفته  مدیرعامل بیمه ایران معین مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات ۱۲ ماهه است و مشتریان بابت تسهیلات هیچ گونه سود و حتی کارمزد نیز پرداخت نخواهند کرد و تنها اصل تسهیلات دریافتی را بازپرداخت می کنند و اما کارمزد بانک را خود شرکت تقبل کرده و حتی نمایندگان هم از آن معاف هستند.

مشروح این گفت و گو را درادامه ببینید :

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بانک

نرخ سود وام مسکن جوانان با بازپرداخت پنج‌ساله ۶ درصد شد

مثلث مالی : مدیرعامل بانک مسکن شرایط تازه پرداخت تسهیلات مسکن جوانان را تشریح کرد.
محمود شایان درباره خبرخوش پایان سال به دارندگان حساب جوانان اعلام کرد: براساس مصوبه جدید هیات مدیره بانک، نرخ سود تسهیلات حساب پس­ انداز مسکن جوانان برای دوره بازپرداخت حداکثر ۵ ساله، از ۹ درصد به ۶ درصد کاهش پیدا کرد.

بانک

کاهش ۸۰ درصدی تله گذاری بانکی با استفاده از رمز پویا

کاهش فیشینگ موفقیت بزرگی برای شبکه بانکی و بانک مرکزی به شمار می‌رود چرا که یکی از آفت‌های استفاده از کارت‌های بانکی در شبکه دیجیتال، موضوع فیشینگ بود. معاون بازاریابی و عملیات شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا ا با اشاره به طرح رمز پویا که حدود یکسال از اجرای آن می گذرد، اظهار کرد: رمز پویا چالش سنگین اما لازمی بود که مزایای خوبی هم به همراه داشت به نحوی که در این مدت براساس آمار رسمی، شاهد کاهش ۸۰ درصدی فیشینگ بودیم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید