اکو سیستم همراز رازی فراتراز خدمات الکترونیک مرسوم دربازار

مثلث مالی : محور مصاحبه مهندس محمد رنجبرمدیر فناوری و اطلاعات بیمه رازی دراولین گفت و گوی زنده اینستاگرامی پایگاه خبری – تحلیلی مثلث مالی " اکو سیستم همراز" سرویس ویژه بیمه رازی بود. اکو سیستمی که بازیگران مختلفی دارد که برعملکرد یکدیگر تاثیرگذارند.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : محور مصاحبه مهندس محمد رنجبرمدیر فناوری و اطلاعات بیمه رازی دراولین گفت و گوی زنده اینستاگرامی پایگاه خبری – تحلیلی مثلث مالی  ” اکو سیستم همراز” سرویس ویژه بیمه رازی بود. اکو سیستمی که بازیگران مختلفی دارد که برعملکرد یکدیگر تاثیرگذارند.

مهندس رنجبر ابتدا درباره اینکه چرا به همراز اکو سیستم گفته می شود ، توضیح داد و افزود : سرویس های همراز شامل خدمات بیمه ای و سایر خدمات ارزش افزوده است که به زنجیره ارزش بیمه رازی خدمت ارائه می دهد. مشتریان ، شبکه فروش ، کارکنان و شرکای تجاری بیمه رازی  از سامانه های مربوط به خود در این اکو سیستم استفاده می کنند.

از او درباره خانه همراز پرسیدم . توضیح داد: خانه همراز ، خانه پرورش نو آوری است . مکانی جهت برگزاری جلسات هم اندیشی و ایده پردازی درطبقه چهاردهم ساختمان مرکزی بیمه رازی .  با توجه به فضای متفاوتی که در خانه همراز وجود دارد کلیه شرکت های استارت آپی می توانند از خانه همراز برای ارائه ، رشد و پرورش نوآوری های خود استفاده نمایند.

مدیرفناوری و اطلاعات بیمه رازی با اشاره به اینکه همراز سرویسی فرارتر از فعالیت های استارت آپ هاست ، گفت : از ابتدا استارت آپ ها را در موضوع همراز رقیب خود ندانستیم . هرکس ایده نواورانه ای دارد می تواند از زیرساخت تکنیکال و فنی آن بهره مند شود ، معماری و چابکی آن  برای همکاری بالا است .

وی ادامه داد : همرازنه تنها رقیب شبکه فروش نیست بلکه یک ابزار نوین و بستری نو برای توسعه فعالیت های نمایندگان درکوتاه ترین زمان است . به طوریکه اگریک بیمه نامه آتش سوزی در دفتر نماینده با طی شدن پروسه صدور بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول می کشد درهمراز رازی کمتر از ۲ دقیقه همان بیمه نامه صادر می شود .

رنجبربایادآوری اینکه بعد از آنکه امکان صدور بیمه نامه آتش سوزی درهمراز فراهم شد و تعدادی از نمایندگان با استفاده از آن بیمه نامه صادر کردند ، خواستار افزودن سایر رشته های بیمه ای هم شدند .

رنجبردرباره تاثیر اکو سیستم همراز در هزینه های شرکت یادآورشد : هزینه کاغذ درشرکت های بیمه ارقام قابل توجهی است ، اولین تاثیر مثبت همراز را در حذف کاغذ مشاهده می کنید . ضمن آنکه با حذف کاغذ به محیط زیست کمک می شود.

از او درباره خدمت رسانی درقالب محصولات بانک – بیمه پرسیدم ، یادآورشد : درارایه خدمات برروی رشته های خاص تمرکز کردیم اما در مورد ارایه خدمات خیلی کارشده است ، ازطریق همکاری با بانک آینده بستر لازم جهت پرداخت اقساط بیمه های عمر و سرمایه گذاری درهمراز فراهم است .  همراز هوشمند است به محض ورود کاربر تشخیص می دهد او بیمه گذار است ، چه محصولی  را خریداری کرده و او را برای پرداخت اقساط  حق بیمه عمر هدایت می کند. درهمکار بانک – بیمه ، از طریق همراه کارت بانک آینده امکان پرداخت اقساط حق بیمه های عمر امکان پذیراست .

رنجبر درباره تمدید بیمه شخص ثالث از راه دور که در دوران کرونا توسط بیمه مرکزی اعلام شد ، بیمه رازی بستر آماده را برای اجرا داشت ، بیمه نامه ها آن لاین تمدید و بدون مراجعه حضوری تمدید شدند.

رنجبرگفت : دو طرح جدید حوادث کوهستان و بلند مرتبه ها از آخر خردادماه جاری به خدمات اکو سیستم همراز اضافه می شود. طرح های موجود درهمراز خاص هستند . درکنار همراز وب سایت شرکت برای صدور انواع بیمه نامه ها فعال است و اکنون سایت خدمات الکترونیک ما ۲۵ هزارعضو فعال دارد  . همچنین موبایل اپ رازی تا کنون ۱۵ هزار بار آپلود شده است .

او درمورد هوشمند بودن اکو سیستم همراز در شناسایی و کنترل  تقلبات بیمه ای گفت : یکی از چالش های صنعت بیمه متاسفانه برخی از خسارات ساختگی است که با همراز امکان بررسی و شناسایی این موارد وجود دارد ، بیمه رازی با حمایت از یک تیم دانشجویی توانست به ابعاد بیشتری در کنترل تقلبات دست پیدا کند و امروز با آن تیم جوان دانشجو برای کشف تقلبات بیمه ای قرارداد رسمی امضا کرده است .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

اخبار

چرخش استراتژیک و پرداخت به موقع خسارت از اولویت‌های اصلی بیمه رازی است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه رازی با تاکید بر پنج چرخش استراتژیک این شرکت در سال جاری گفت: شرکت بیمه رازی در مسیر مناسبی قرار گرفته و باید تمام همکاران در ستاد و صف شرکت بیمه رازی اهتمام بیشتری به تحولات شرکت داشته باشند.

بیمه

مدیرعامل بیمه ایران در گشایش ساختمان جدید ایران معین در کیش : راه پشتیبانی از اقتصاد کشور، بزرگ شدن صنعت بیمه است

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه ایران با تاکید بر نقش بیمه به عنوان یکی از موثرترین ابزارهای مالی در توسعه اقتصادی کشور، گفت: راه پشتیبانی از اقتصاد کشور، بزرگ تر کردن صنعت بیمه است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید