اهدای بیمه عمر باران به کودکان کار / زنگ بیمه در کشور تعطیل نیست /

مثلث مالی :دکتر غلامرضا سلیمانی که در آیین اهدای ۲۰ بیمه نامه به کودکان کار، با عنوان "کودکان کار در آغوش باران مهربانی" سخن می‌گفت با اعلام این مطلب افزود: رویکرد فرهنگی و اجتماعی در تبلیغ، همگانی سازی و توسعه صنعت بیمه در نهایت به نفع اقتصاد ملی تمام خواهد شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : رییس کل بیمه مرکزی ایران گفت : زنگ بیمه در کشور تعطیل بردار نیست و به جای مدارس در خانه ها به صدا در می آید.

حضور گسترده و فعالیتهای بی‌وقفه همه ارکان بیمه ای در مقابله با شیوع ویروس کرونا به‌معنای مسئولیت‌پذیری صنعت بیمه کشور در تمامی عرصه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی دکتر غلامرضا سلیمانی که در آیین اهدای ۲۰ بیمه نامه به کودکان کار، با عنوان “کودکان کار در آغوش باران مهربانی” سخن می‌گفت با اعلام این مطلب افزود: رویکرد فرهنگی و اجتماعی در تبلیغ، همگانی سازی و توسعه صنعت بیمه در نهایت به نفع اقتصاد ملی تمام خواهد شد.

رئیس کل بیمه مرکزی با ابراز خرسندی از طرح های نوین و مبتکرانه در زمینه های مختلف توسط شرکت های بیمه ای از اهدای بیمه نامه به کودکان بی سرپرست و بدسرپرست به عنوان تضمین آینده سازان ایران یاد کرد و اظهار داشت: تامین آتیه و افزایش ضریب امنیت روانی کودکان یک مسئولیت سنگین اجتماعی به شمار می رود که انشالله با ورود شرکت های دیگر بیمه ای به این عرصه شاهد فضایی آرام و امن تر در جامعه خواهیم بود.

دکتر سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود به مناسبت نوزدهم آذر ماه _ سالروز نواختن زنگ بیمه در مدارس کشور_ اشاره کرد و گفت: زنگ هشدارهای بیمه ای و ریسک های آن به هیچ عنوان تعطیلی بردار نیست و در دوران آموزش مجازی نیز این زنگ توسط سفیران بیمه در خانه‌ها نیز به صدا در خواهد آمد.

وی افزود: برای اجرایی شدن طرح‌های توسعه‌ای در حوزه فرهنگ بیمه باید سرمایه‌گذاری فرهنگی را از کودکان و مدارس آغاز کنیم.

رئیس شورای عالی بیمه از بیمه های زندگی به عنوان مکملی مناسب برای بازنشستگی یاد کرد و گفت: بخش هایی از جامعه که در پایان دوره فعالیت خود از امتیاز بازنشستگی برخوردار نیستند می توانند با تهیه بیمه نامه های زندگی، سطح قابل توجهی از رفاه را تضمین کنند.

در این نشست فرشید یزدانی_مدیرعامل انجمن حمایت از حقوق کودکان _علیرضا هادی_ مدیرعامل شرکت بیمه باران_ و همچنین سیدافضل موسوی_ رئیس هیئت مدیره این شرکت نیز در خصوص اهمیت حمایت از کودکان کار پرداختند و در پایان این نشست، تفاهم نامه ای بین شرکت بیمه باران و انجمن حمایت از حقوق کودکان به امضا رسید.

گفتنی است در این آیین همزمان با پخش کلیپی از فعالیت های فرهنگی صنعت بیمه، زنگ بیمه توسط رییس کل بیمه مرکزی به صورت مجازی نواخته شد.

شایان ذکر است دکتر سلیمانی در پایان این نشست در جمع خبرنگاران حاضر شد و به پرسش های متنوع آنان در حوزه های گوناگون پاسخ داد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید