افزایش ۸۱ درصدی در سود خالص گروه شیمیایی

مثلث مالی : بررسی صورت‌های مالی گروه محصولات شیمیایی در ۶ ماهه نخست سال جاری، بیانگر افزایش ۸۱ درصدی سود خالص در این شرکت‎ها است.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : بررسی صورت‌های مالی گروه محصولات شیمیایی در ۶ ماهه نخست سال جاری، بیانگر افزایش ۸۱ درصدی سود خالص در این شرکت‎ها است.

بررسی صورت های مالی میان دوره ای ۶ ماهه شرکت‌های گروه محصولات شیمیایی (پتروشیمی‌ها) که سال مالی آنها پایان اسفند است، حکایت از افزایش سودآوری ۸۱ درصدی آنها نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۹ دارد.

براساس اطلاعات به‌دست آمده از صورت‌های مالی دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۰، شرکت پتروشیمی نوری، بیشترین سود خالص را در میان هم‌گروهی‌های خود در دوره یاد شده ایجاد کرده است. این شرکت سود خالص این دوره را با ۷۲ درصد افزایش نسبت به دوره مشابه گذشته، ۷۲ هزار و ۸۷۸ میلیارد و ۵۷۸ میلیون ریال اعلام کرده است.

شرکت پلیمر آریا ساسول، سود خالص ۶ ماهه نخست را ۶۵ هزار و ۳۳ میلیارد و ۴۹۹ میلیون ریال اعلام کرده که نشان از افزایش ۶۲ درصد این شرکت فرابورسی در سود خالص نسبت به سال گذشته دارد.

شرکت پتروشیمی مارون، سود خالص در نیمه نخست سال را با افزایش ۵۶ درصدی، مبلغ ۵۵ هزار و ۶۱۱ میلیارد و ۳۱۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

شرکت پتروشیمی جم نیز سود خالص را مبلغ ۴۸ هزار و ۴۹۸ میلیارد و ۸۵۴ ریال اعلام کرده که نشان از افزایش ۱۰۲ درصدی نسبت به ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ دارد.

شرکت پتروشیمی پارس، سود خالص دوره ۶ ماهه منتهی به شهریور ماه سال جاری را با افزایش ۱۳ درصدی، ۴۷ هزار و ۵۸۹ میلیارد و ۸۸ میلیون ریال اعلام کرد.

شایان ذکر است، مجتمع پترو صنعت گامرون، سود خالص دوره یاد شده را مبلغ ۱۱ میلیارد و ۱۴۷ میلیون ریال اعلام کرده است. این در حالی است که “شگام” در دوره مشابه گذشته مبلغ  ۷ میلیارد و ۲۸۸ ریال زیان خالص اعلام کرده بود.

همچنین، شرکت پتروشیمی آبادان زیان خالص را با کاهش ۲۰ درصدی نسبت به دوره مشابه، ۸۰۵ میلیارد و ۵۷۴ میلیون ریال اعلام کرده است.  / سنا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید