افزایش قیمت طلا و سکه در بازار امروز

مثلث مالی : نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز قیمت انواع سکه به دلیل رشد نرخ ارز با افزایش نسبی همراه بود.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز قیمت انواع سکه به دلیل رشد نرخ ارز با افزایش نسبی همراه بود.

محمد کشتی آرای نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر با اشاره به نوسان محدود اونس جهانی طلا در سطح ۱۱۸۰ دلار افزود: امروز بهای طلا و سکه در بازار داخلی به دلیل رشد نرخ ارز با افزایش مواجه شد. 

به گونه ای که هر قطعه سکه تمام طرح قدیم با رشد ۱۵۰ هزار تومانی نسبت به روز قبل، به رقم ۱۰ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (سکه امامی) نیز به رقم ۱۰ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان رسید که نسبت به روز یکشنبه، ۲۰۰ هزار تومان گران تر شده است.

همچنین هر نیم سکه بهار آزادی در معاملات امروز ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شد که نسبت به روز قبل، ۱۰۰هزار تومان گران تر شده است. هر ربع سکه بهار آزادی نیز در سومین روز هفته، با افزایش ۵۰ هزار تومانی به رقم ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید.

وی افزود: بهای هر سکه یک گرمی در بازار امروز به رقم ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید که نسبت به روز قبل، ۵۰ هزار تومان گران تر شده است.

به گفته کشتی آرای هر مثقال طلای آب شده در بازار امروز با رشد ۶۰ هزار تومانی به رقم ۴ میلیون و ۵۰۵ هزار تومان رسیده است و یک گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۴۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است که نسبت به روز یکشنبه، گرمی ۱۵ هزار تومان افزایش داشته است.

نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر در پایان افزود: حباب سکه امامی در بازار امروز، ۵۰ هزار تومان است. / ایبنا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

بیمه البرز علی الحساب صد میلیارد ریال خسارت به شرکت بهداش پرداخت کرد

مثلث مالی : بیمه البرز با دعوت از مدیران شرکت شیمیایی بهداش در ساختمان مرکزی شرکت بیمه البرز و طی نشستی با حضور رییس هیات مدیره، مدیرعامل و قائم مقام وی، چک علی الحساب خسارت به مبلغ صد میلیارد ریال را به بیمه‌گزار زیان‌دیده خود اعطاء کرد.

بیمه

بیمه نوین به ازای هر سهم ١۵٢ریال سود تقسیم کرد

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالانه بیمه نوین صبح روز دوشنبه ٢۴ خردادماه برای بررسی و تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ٣٠ اسفند ١٣٩٩با حضور ۵٨.١٩ درصد سهام‌داران برگزار و با تصویب مجمع به ازای هر سهم ١۵٢ ریال سود نقدی تقسیم خواهد شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید