افزایش سرمایه بیمه آسماری تصویب شد

مثلث مالی : مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام بیمه آسماری با اکثریت آرا به افزایش سرمایه ۶۵۰ میلیارد ریالی این شرکت رای مثبت داد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام بیمه آسماری با اکثریت آرا به افزایش سرمایه ۶۵۰ میلیارد ریالی این شرکت رای مثبت داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، در این جلسه که امروز ۲۴ / ۹ / ۱۳۹۹ با حضور ۷۹٫۳۵ درصد کل سهامداران و به ریاست آیت کریمی نائب رئیس هیئت مدیره تشکیل شد، گزارش توجیهی افزایش سرمایه توسط علیرضا یزدان دوست مدیرعامل شرکت قرائت شد.

در ادامه بررسی و دستور جلسه و با رای گیری از سهامداران، افزایش سرمایه شرکت از ۲۵۰ میلیارد ریال به ۹۰۰ میلیارد ریال تصویب و مقرر شد ۳۵ میلیارد ریال این افزایش از محل مطالبات حال شده سهامداران، ۶۰۰ میلیارد ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی های غیرمنقول و ۱۵ میلیارد ریال از محل آورده نقدی سهامداران محقق شود.

در این جلسه همچنین بهنام ایثاری به نمایندگی از سهامداران با بیان این که بیمه آسماری جزو تنها شرکتهایی است که در اثر فعالیت های بیمه گری و به صلاحدید خود به مرحله افزایش سرمایه رسیده است، گفت: این شرکت با هدف رشد هرچه بیشتر افزایش سرمایه داده و از این رو با کمترین فشار به سهامدار در حال افزایش سرمایه است.

وی منابع حاصل از عملکرد بیمه ای را عامل اصلی افزایش سرمایه شرکت خواند و اظهار کرد: درآمد ناشی از حباب بورس و سرمایه گذاری های مربوطه به افزایش سرمایه شرکت تخصیص نیافته و ایجاد چنین شرایطی تنها در سایه تلاش هیات مدیره ،مدیرعامل و تک تک پرسنل شرکت محقق شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید