اعلام کسب و کار های تعریف شده در بیمه “توقف کسب و کار ناشی از اپیدمی و پاندمی” / همراه جدول میزان تعهدات /

مثلث مالی : روز گذشته محصول جدیدی با عنوان" توقف کسب و کارهای ناشی از اپیدمی و پاندمی " با حضوررییس کل بیمه مرکزی رونمایی شد . محصولی که قراراست زیان های بخش اشتغال و کسب و کار را جبران نماید ، از فروشگاه های زنجیره ای که مایحتاج مردم را عرضه می کنند تا پخش دارو، نانوایی و دفاتر ازدواج و طلاق و ده هامشاغل دیگر در فهرست کسب و کارهایی هستند که می توانند از این محصول نوین بیمه ای استفاده نمایند.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : روز گذشته  محصول جدیدی با عنوان” توقف کسب و کارهای ناشی از اپیدمی و پاندمی ” با حضوررییس کل بیمه مرکزی  رونمایی شد . محصولی که قراراست  زیان های بخش اشتغال و کسب و کار را جبران نماید ،  از فروشگاه های زنجیره ای که مایحتاج مردم را عرضه می کنند تا پخش دارو، نانوایی و دفاتر ازدواج و طلاق و ده هامشاغل دیگر در فهرست کسب و کارهایی هستند که می توانند از این محصول نوین بیمه ای استفاده نمایند.

پایگاه خبری – تحلیلی مثلث مالی دراین باره گفت وگویی را با یونس مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون به عنوان طراح اصلی پوشش “توقف کسب و کارهای ناشی از اپیدمی و پاندمی” انجام داده است .

یونس مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون – غلامرضا سلیمانی رییسکل بیمه مرکزی ایران

مدیرعامل  بیمه تعاون به مثلث مالی گفت :  از زمانیکه سازمان بهداشت جهانی (who)  ویروس کرونا را به عنوان یک بیماری پاندمیک اعلام کرد، کل دنیا در وضعیت خطر قرار گرفت. با توجه به اینکه شرط اصلی برای کنترل شیوع این ویروس، کاهش حداکثر تعاملات اجتماعی و ماندن در خانه است، بنابراین بسیاری از کسب و کارهای اقتصادی با تعطیلی و رکود مواجه شده‌اند.

یونس مظلومی با بیان اینکه این روز‌ها بر خلاف گذشته سطح درآمد کسب و کا‌رها پایین آمده و از سوی دیگر میزان هزینه‌ها برای مثال هزینه اجاره و… افزایش یافته است. افزود : عملا با کاهش درآمد، میزان تقاضای مردم کاهش یافته و با توجه به آن که هزینه‌ها رو به افزایش می‌باشد کسب و کارها در بلندمدت دوام نخواهند آورد اگر چه بسیاری از کسب و کارها به دلیل محدودیت ها مدتی تعطیل و مجبور شدند کلا در آمد خود را از دست دهند.

وی با اشاره به اینکه شیوع این بیماری و نتایج اقتصادی حاصل از آن زنگ خطری برای مدیران ریسک سازمان ها بود که تاثیرات بالقوه شیوع بیماری را بر نتایج مالی سازمانشان دست کم نگیرند. ادامه داد : میدانیم نتایج اقتصادی منفی حاصل از شیوع یک بیماری توسط هیچ بیمه نامه ای تحت پوشش نیست و کسب و کارها به تنهایی می بایست بار این خسارات را به دوش بکشند. بنابراین در این راستا شرکت بیمه تعاون خود را متعهد دانست که از جامعه و اقتصاد در برابر شیوع این بیماری مراقبت کند.

او یادآورشد : از آغاز همه گیری این ویروس تا کنون بر این باوربودیم که چگونه میتوانیم  به عنوان یک شرکت بیمه سرویسی به کسب و کارها ارائه دهیم تا در مبارزه با این بیماری تنها نباشند.

مظلومی گفت : بیمه نامه ای طراحی و با کسب مجوز از بیمه مرکزی ایران با  نام بیمه نامه “از دست رفتن موقت و دائم در آمد کسب و کار ناشی از وقوع بیماری های اپیدمیک و پاندمیک” ارایه شد.

مدیرعامل بیمه تعاون گفت : اگر در بخش‌های مختلف کسب و کارهای اقتصادی مشغول به فعالیت هستید و یا اگر از تاسیس کسب و کار جدید اطمینان ندارید، بیمه تعاون این فرصت را در اختیار شما قرار داده است که به صورت انحصاری طرح بیمه ای جهت کاهش ریسک کسب و کارها با موضوع جبران خسارت های مالی ناشی از تعطیلی و عدم فعالیت موقت و یا دائم بیمه گذار طی مدت معین می باشد را از این شرکت خریداری نمایید.

مظلومی اعلام کرد :  این شرکت بیمه سرمایه بیمه نامه را تا سقف اعلامی ناشی از  توقف کسب وکار و وقفه در تولید به دلیل  وقوع اپیدمی را طی ۶۰ روز تقبل میکند.

به گفته مدیرعامل بیمه تعاون کسب و کار های تعریف شده در این طرح به شرح ذیل می باشند.  

کسب و کار های تعریف شده در این طرح به شرح ذیل می باشند:

فروشگاه های زنجیره ای مایحتاج مردمپخش داروسوپر مارکتمیوه و سبزیلبنیات فروشی
جایگاههای سوختپخش مواد غذاییمراکز فروش محصولات پروتئینیمراکز تهیه غذای آماده بیرون برنانوایی
مراکز بهداشتی درمانی خصوصی و دولتیدفاتر ثبت اسناد رسمیپارچه فروشیتعمیر و تاسیسات خودرو و منازلمراکز و فروشگاههای دامپزشکی
داروخانهپاساژها-مراکز خرید-مال هامراکز تامین آمبولانسدفاتر الکترونیک قوه قضاییهخوراک دام طیور
کارخانه تولید محصولات بهداشتی و درمانیتالارهای پذیرایی و برگزاری مراسمکلیه مراکز امدادی اعم از امداد گاز رسانیدفاتر الکترونیک شهریشرکت های سیلندر گاز پرکنی
کارخانه تولید مواد غذاییمصالح فروشیدفاتر پیشخوانمهندسین ناظرمحیط بانان
کلیه مراکز اورژانس خدمات پزشکیمعادندفاتر پلیس +۱۰تولید تجهیزات سردخانهاکیپ پول رسانی بانک
صرافیکارهای عمرانیشرکت های خدماتی نظافتینمایشگاههای حضوریدفاتر ازدواج و طلاق
بانککلینیک زیباییلوکس فروشیفرش و موکتلوله کشی ساختمان
هتلکارگاه نجاریقهوه خانه- چایخانه- کافهاستخرنگهداری فضای سبز
پایانه های بین شهری ایستگاههای راه آهن و فرودگاههاپارچه فروشیباشگاه ورزشیمراکز برگزاری مراسم اجتماعی-فرهنگی و مذهبیدانشگاهها-مدارس-مهدکودک ها
شرکت های بیمهخیاطیسینما هابازارهای روز موقتخشکشویی
آهن فروشیاقامت سراقنادیفروش لوازم خانگیاسباب بازی فروشی
کلیه کارخانه جاتی که مایحتاج اولیه تولید نمی کنندموزه هاپوشاکخدمات چاپ دیجیتال-آتلیه- عکاسیگیم نت
رستورانآموزشگاههافروشگاه قطعات یدکینصب ماشین آلاتفروش لوازم و مواد دخانی
آرایشگاهکارکنان کشتیچاپخانهتخلیه و بارگیریپارک ها و شهر بازی ها
کتابخانهسوله سازینصب داربستخرازیباغ وحش
تراشکاریپارکبان
  • تعهدات این بیمه نامه شامل موارد ذیل می باشد:
گروه پنجم (ریال)گروه چهارم(ریال)گروه سوم(ریال)گروه دوم(ریال)گروه اول(ریال)
۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ۱۱۰.۰۰۰.۰۰۰۱۲۰.۰۰۰.۰۰۰۷۰.۰۰۰.۰۰۰ ۸۰.۰۰۰.۰۰۰ ۹۰.۰۰۰.۰۰۰۴۰.۰۰۰.۰۰۰ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ۶۰.۰۰۰.۰۰۰۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ۳۰.۰۰۰.۰۰۰۵.۰۰۰.۰۰۰ ۱۰.۰۰۰.۰۰۰۱۵.۰۰۰.۰۰۰
۶.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ۶.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰۷.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰۴.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ۴.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰۵.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰۲.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰۳.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰۱.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ۱.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه ایران : ارزیاب خسارت پروژه های بزرگ باید مستقل باشد

مثلث مالی : مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت : در شرکت بیمه ایران هیچ گاه گفته نشده ، فقدان نیروهای متخصص داریم و این شرکت با دارا بودن حرفه ای ترین کارشناسان رهبری کنسرسیوم بیمه پروژه های ملی را برعهده دارد . بختیاری درگفت و گو با پایگاه خبری مثلث مالی فرآیند ارزیابی خسارات در پروژه های بزرگی مانند پالایشگاه را دارای دو مرحله دانست و درخصوص مرحله اول گفت: بعد از وقوع حادثه ابتدا ارزیابی توسط متخصصان همان رشته صنعتی انجام و گزارش اصلی با نگاه مهندسی و تخصصی از علل حادثه و خسارت ها نوشته می شود.

اخبار

بیمه گری کاندیدای نمایندگی دوره یازدهم مجلس شد / سه برنامه برای دو سال

علیرضا حجتی، کاندید نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی :
▫️مردم عزیز تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس؛ اغلب شما با “بیمه” سرکار داشته اید. یا “بیمه شخص ثالث” اتومبیل گرفته اید، یا از “بیمه تکمیلی درمان” بهرمند شده اید، حتی ممکن است بیمه های “آتش سوزی و زلزله”، “عمر و حوادث”، “باربری” یا انواعی از بیمه ها را خریده باشید. من ٢۴ سال است که از سطح کارشناسی تا مدیریت ارشد، در “صنعت بیمه” حضور دارم و حالا نامزد نمایندگی میان دوره ی مجلس شورای اسلامی یازدهم شده ام. بعنوان متخصص “صنعت بیمه” با سه برنامه کاربردی وارد این میدان شده ام. برنامه هایم را ساده با شما در میان می گذارم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید