اطلاعیه شماره ۳ سندیکای بیمه گران ایران / انتخابات دبیرکلی ۱۵ شهریور برگزارمی شود

مثلث مالی : انتخابات سمت دبیرکلی سندیکای بیمه گران ایران روز دوشنبه 15 شهریور 1400برگزار خواهد شد و طی تمدید مجدد زمان ثبت نام، داوطلبان می توانند تا پایان ساعت اداری روز پنج شنبه 11 شهریور 1400 به این نهاد صنفی مراجعه نمایند.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : انتخابات سمت دبیرکلی سندیکای بیمه گران ایران روز دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰برگزار خواهد شد و طی تمدید مجدد زمان ثبت نام، داوطلبان می توانند تا پایان ساعت اداری روز پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰  به این نهاد صنفی مراجعه نمایند.

به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، بر اساس اطلاعیه شماره ۳ سندیکا مهلت ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات سمت دبیر کلی سندیکا تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰  مهلت دارند طبق فرآیند ثبت نام مندرج در اطلاعیه شماره یک این نهادصنفی در انتخابات دبیرکلی ثبت نام نمایند. 


متن کامل این اطلاعیه را در ادامه می خوانید:

بسمه تعالی
اطلاعیه شماره سه
زمان برگزاری انتخابات سمت دبیرکلی سندیکای بیمه گران ایران
و
تمدید مهلت ثبت نام
به استحضار علاقمندان به ثبت نام و ارائه خدمت به صنعت بیمه در سمت دبیرکلی سندیکای بیمه گران ایران می رساند که پیرو اطلاعیه شماره یک جهت ثبت نام داوطلبان تا تاریخ ۱۴۰۰/۵/۲۵ ؛ حسب درخواست رئیس محترم شورای عمومی و  تقاضای تعدادی از مدیران محترم عامل، این مدت طی اطلاعیه شماره ۲ تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۶  تمدید گردید.
مع هذا به منظور فراهم نمودن فرصت بیشتر برای داوطلبان سمت دبیرکلی و با عنایت به تصمیمات متخذه در جلسه مورخ ۱۴۰۰/۶/۸ هیئت رئیسه محترم سندیکا، مجدداً زمان ثبت نام داوطلبان تا پایان ساعت اداری روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۶/۱۱، بر اساس فرآیند تعریف شده در اطلاعیه شماره یک تمدید شد.
تاکید می نماید انتخابات دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در تاریخ تعیین شده در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۶/۱۵، طبق دعوتنامه جلسه شورای عمومی به شماره ۱۸۱۹-۱۴۰۰ مورخ ۱۴۰۰/۶/۷برگزار خواهد شد.

روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

تشریح برنامه های همایش بیمه و توسعه توسط رییس پژوهشکده بیمه

مثلث مالی : بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با عنوان «نقش صنعت بیمه در رونق اقتصادی، با محوریت تحول دیجیتال» در دو روز متوالیِ ۱۳ و ۱۴ آذر ماه به صورت حضوری(مدیران ارشد صنعت بیمه) و مجازی(سایر علاقه‌مندان) برگزار خواهد شد. حمید کردبچه،رئیس پژوهشکده بیمه در نشست خبری که به مناسبت بیست وهشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با محوریت” تحول دیجیتال ” در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد گفت: هیچ همایشی مانند همایش روز بیمه نیست، چراکه این همایش بستری برای گفت و گو و گفتمان سازی است و با توجه به نقص صنعت بیمه در این زمینه، برپایی چنین همایشی بسیار مفید است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید