ارائه خدمات نوین، راهبرد اصلی بانک ملت

مثلث مالی : مدیرعامل بانک ملت اعلام کرد: ارایه خدمات نوین به مشتریان یکی از رسالت‌های مهم و ارزشمند بانک ملت است.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : مدیرعامل بانک ملت اعلام کرد: ارایه خدمات نوین به مشتریان یکی از رسالت‌های مهم و ارزشمند بانک ملت است.

بانک ملت

محمد بیگدلی در آیین امضای تفاهم نامه بین بانک ملت و شرکت بازرگانی دولتی ایران در خصوص اجرای سامانه پرداخت الکترونیک بهای حمل کالا اظهار داشت: اولین بانک در زمینه IT در کشور هستیم و ارایه خدمات نوین به مشتریان یکی از رسالت‌های مهم و ارزشمند بانک ملت است و به دلیل زیر ساخت‌های قوی این مهم در بانک ملت منسجم ادامه پیدا می کند.

وی در ادامه افزود: این تفاهم نامه نشان می دهد که بانک ملت در شرایط سخت اقتصادی و کرونایی در کنار مردم ایران برای پیاده سازی طرح های ملی و کلان ایستاده است و آثار آن به کل کشور بر می‌گردد.

بیگدلی با بیان این که سامانه کاهش سوخت یکی از پروژه های مهمی است که توانست جلوی قاچاق سوخت را تا حد زیادی بگیرد، افزود: امیدوارم این تفاهم نامه سرآغاز همکاری‌های بعدی باشد و بانک ملت آمادگی دارد در همه زمینه ها با شرکت بازرگانی دولتی ایران همکاری‌های دوجانبه انجام بدهد تا در نهایت آثار مثبت آن به جامعه و مردم بازگردد تا خدمات به صورت یکپارچه، سیستماتیک و نظامند در کشور ارائه شود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

بیمه البرز علی الحساب صد میلیارد ریال خسارت به شرکت بهداش پرداخت کرد

مثلث مالی : بیمه البرز با دعوت از مدیران شرکت شیمیایی بهداش در ساختمان مرکزی شرکت بیمه البرز و طی نشستی با حضور رییس هیات مدیره، مدیرعامل و قائم مقام وی، چک علی الحساب خسارت به مبلغ صد میلیارد ریال را به بیمه‌گزار زیان‌دیده خود اعطاء کرد.

بیمه

بیمه نوین به ازای هر سهم ١۵٢ریال سود تقسیم کرد

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالانه بیمه نوین صبح روز دوشنبه ٢۴ خردادماه برای بررسی و تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ٣٠ اسفند ١٣٩٩با حضور ۵٨.١٩ درصد سهام‌داران برگزار و با تصویب مجمع به ازای هر سهم ١۵٢ ریال سود نقدی تقسیم خواهد شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید