اختصاص ۱۳ هزار میلیارد تومان از منابع مالیاتی به هزار شهر

مثلث مالی : وزیر امور اقتصادی و دارایی از اختصاص ۱۳ هزار میلیارد تومان از منابع مالیاتی به هزار شهر کشور خبر داد. احسان خاندوزی با اشاره به توزیع نامتوازن و نامتعادل منابع مالیاتی در کشور، گفت: مبلغ ۱۳ هزار میلیارد تومان در قالب ماده ۵۸ برای هزار شهر کشور اختصاص پیدا کرده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : وزیر امور اقتصادی و دارایی از اختصاص ۱۳ هزار میلیارد تومان از منابع مالیاتی به هزار شهر کشور خبر داد.

احسان خاندوزی با اشاره به توزیع نامتوازن و نامتعادل منابع مالیاتی در کشور، گفت: مبلغ ۱۳ هزار میلیارد تومان در قالب ماده ۵۸ برای هزار شهر کشور اختصاص پیدا کرده است.

وزیر اقتصاد که روز جمعه به همراه رئیس جمهور و تعدادی از اعضای هیأت دولت به ایلام رفته است، در نشست شورای اداری شهرستان آبدانان استان ایلام ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: هرچند این میزان منابع با توجه به مشکلات موجود بسیار کم و ناچیز است، اما امیدواریم بتوانیم با اصلاح رویه‌های ناکارآمد مشکلات را در آینده حل کنیم.

خاندوزی یادآور شد: هدف نهایی دولت سیزدهم رفع محرومیت، حذف تبعیض از سطح کشور و رسیدگی جدی به مناطق محروم است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین با اشاره به کسری بودجه و تنگناهای موجود مالی دولت تأکید کرد: با تکیه بر توانمندی‌ها و داشته‌های داخلی و بکارگیری کلیه ظرفیت‌های نهفته کشور گشایش در مشکلات مردم قطعاً امکان پذیر است.

خاندوزی در ادامه سخنانش به بازدید خود از تونل کبیرکوه اشاره کرد و افزود: تونل کبیرکوه طرحی بی نظیر و اثرگذار است که در تلاش هستیم با هماهنگی ریاست جمهوری از طریق سازمان برنامه و بودجه اعتبارات لازم را برای اتمام آن تأمین کنیم.

گفتنی است وزیر امور اقتصادی و دارایی در بدو ورود به شهرستان آبدانان در گلزار شهدای این شهر حاضر شد و به مقام شامخ ۲۲۰ شهید این خطه ادای احترام کرد.

خاندوزی شهرستان آبدانان را با شهیدان و ایثارگرانش و اهدای نخبگانی همچون شهید هسته‌ای داریوش رضایی نژاد و سردار شهید حاج صارم طهماسبی و دیگر شهدای گرانقدر، چون درّی فروزان بر تارک استان ایلام خواند.
بازدید از باند فرودگاه آبدانان از دیگر برنامه‌های وزیر اقتصاد در سفر یک روزه به استان ایلام بود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید