احتمال عرضه پتروشیمی بندر امام در بورس / تا پایان شهریور امسال

مثلث مالی : یک فعال بازار سرمایه از اتمام کار عرضه پتروشیمی بندر امام تا پایان شهریور ماه خبر داد و افزود: اکنون به دنبال مدیریت عرضه یک شرکت پالایشی بزرگ و در حال گذراندن مراحل اجرایی آن هستیم.سلمان خادم المله مدیرعامل تامین سرمایه امین در نشست خبری عرضه اولیه سهام امین افزود : بر اساس اطلاعیه سازمان بورس، تعداد یک میلیارد و ۵۰ میلیون سهم معادل ۱۵ درصد از سهام شرکت “تامین سرمایه امین” به عنوان پانصد و چهل و پنجمین شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “امین” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه شد. خادم المله افزود : ۲۵ درصد سهام شرکت برای عرضه به عموم مورد تصویب هیات پذیرش بورس قرار گرفت که در مرحله نخست ۱۵ درصد و در مرحله دوم ۱۰ درصد سهام این شرکت عرضه خواهد شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : یک فعال بازار سرمایه از اتمام کار عرضه پتروشیمی بندر امام تا پایان شهریور ماه خبر داد و افزود: اکنون به دنبال مدیریت عرضه یک شرکت پالایشی بزرگ و در حال گذراندن مراحل اجرایی آن هستیم.

سلمان خادم المله مدیرعامل تامین سرمایه امین در نشست خبری عرضه اولیه سهام “امین”  افزود:  بر اساس اطلاعیه سازمان بورس  تعداد یک میلیارد و ۵۰ میلیون سهم معادل ۱۵ درصد از سهام شرکت “تامین سرمایه امین” به عنوان پانصد و چهل و پنجمین شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “امین” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه شد.

خادم المله افزود : ۲۵ درصد سهام شرکت برای عرضه  به عموم مورد تصویب هیات پذیرش بورس قرار گرفت که در مرحله نخست ۱۵ درصد و در مرحله دوم ۱۰ درصد سهام این شرکت عرضه خواهد شد.

مدیر عامل تامین سرمایه امین اضافه کرد:  تعداد ۸۴۰ میلیون سهم از کل سهام قابل معامله در فرآیند کشف قیمت برای عرضه به عموم و تعداد ۲۱۰ میلیون سهم” امین” پس از  کشف قیمت و اتمام عرضه اولیه به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

خادم المله با اشاره به اینکه تامین سرمایه امین بالاترین سهم انتشار اوراق را در سال‌های طولانی داشته، گفت :  سهم پروژه‌های بزرگ ملی از جمله بورسی کردن شرکت‌های مشمول اصل ۴۴، عرضه شستا و ‌بزرگترین تامین مالی‌های کشور توسط  «امین» به اجرا درآمدند، همچنین ‌عرضه‌های اولیه شرکت‌های بزرگ توسط تامین سرمایه امین در ماه های آتی ارایه خواهد شد.

به گفته مدیر عامل تامین سرمایه امین، انتشار اوراق مختلف برای مجموعه‌های بزرگ دولتی و خصوصی در دست اقدام است که پس از قطعی شدن مذاکرات و عقد قراردادهای لازمه اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تامین سرمایه امین اکنون ۶ صندوق سرمایه‌گذاری دارد که حدود هشت هزار میلیارد تومان تحت مدیریت صندوق‌های این مجموعه است، افزود:  مجموع دارایی تحت مدیریت صندوق‌ها تا پایان سال به ۱۵ هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

مدیر عامل تامین سرمایه امین در ارتباط با صندوق‌های این شرکت نیز گفت: سه صندوق ‌جدید در چند ماه  آینده در تامین سرمایه امین راه اندازی می‌شود که یک صندوق آن تا کنون در بازار سرمایه نبوده و به عنوان نهاد مالی جدید در بازار سرمایه عرضه خواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید