اتکایی امین برای پرداخت علی الحساب خسارت پالایشگاه تهران اعلام آمادگی کرد

مثلث مالی : شرکت بیمه اتکایی امین برای پرداخت خسارت علی الحساب پالایشگاه تندگویان تهران به شرکت بیمه ایران به عنوان لیدر کنسرسیوم اعلام آمادگی کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شرکت بیمه اتکایی امین برای پرداخت خسارت علی الحساب پالایشگاه تندگویان تهران به شرکت بیمه ایران به عنوان لیدر کنسرسیوم اعلام آمادگی کرد.

مصطفی کیایی مدیرعامل اتکایی امین دراین خصوص به مثلث مالی گفت : سهم اتکایی امین از اتکایی – اختیاری قرارداد کنسرسیوم ۲درصد است . این میزان سقف نگهداری بود که می توانستیم از این پروژه قبول نماییم .

او با بیان اینکه بیمه اتکایی امین در واگذاری های مجدد از دیگراعضای کنسرسیوم نیز سهم دارد که هنوز نمی شود آن را اعلام کرد ، افزود : بیمه اتکایی امین با سیاست های بیمه مرکزی هماهنگ و در پروژه های ملی تا سقف ظرفیت نگهداری مشارکت مینماید.

او با اشاره به اینکه نگهداری ۹۸ درصد این ریسک در داخل کشور منطقی نیست و در دوران تحریم چاره ای جزنگهداری در داخل نداریم ، اظهارداشت : از اینکه صنعت بیمه میتواند در جبران خسارات سنگین ، نقش خود را ایفا نماید ، خوشحالم و چنانچه بیمه ایران تا زمان برآورد دقیق خسارات بخواهد مبلغی را به عنوان علی الحساب پرداخت نماید ، آمادگی داریم تا سهم خود در جبران خسارات را پرداخت نماییم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید