اتکایی امین برای پرداخت علی الحساب خسارت پالایشگاه تهران اعلام آمادگی کرد

مثلث مالی : شرکت بیمه اتکایی امین برای پرداخت خسارت علی الحساب پالایشگاه تندگویان تهران به شرکت بیمه ایران به عنوان لیدر کنسرسیوم اعلام آمادگی کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : شرکت بیمه اتکایی امین برای پرداخت خسارت علی الحساب پالایشگاه تندگویان تهران به شرکت بیمه ایران به عنوان لیدر کنسرسیوم اعلام آمادگی کرد.

مصطفی کیایی مدیرعامل اتکایی امین دراین خصوص به مثلث مالی گفت : سهم اتکایی امین از اتکایی – اختیاری قرارداد کنسرسیوم ۲درصد است . این میزان سقف نگهداری بود که می توانستیم از این پروژه قبول نماییم .

او با بیان اینکه بیمه اتکایی امین در واگذاری های مجدد از دیگراعضای کنسرسیوم نیز سهم دارد که هنوز نمی شود آن را اعلام کرد ، افزود : بیمه اتکایی امین با سیاست های بیمه مرکزی هماهنگ و در پروژه های ملی تا سقف ظرفیت نگهداری مشارکت مینماید.

او با اشاره به اینکه نگهداری ۹۸ درصد این ریسک در داخل کشور منطقی نیست و در دوران تحریم چاره ای جزنگهداری در داخل نداریم ، اظهارداشت : از اینکه صنعت بیمه میتواند در جبران خسارات سنگین ، نقش خود را ایفا نماید ، خوشحالم و چنانچه بیمه ایران تا زمان برآورد دقیق خسارات بخواهد مبلغی را به عنوان علی الحساب پرداخت نماید ، آمادگی داریم تا سهم خود در جبران خسارات را پرداخت نماییم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید