آموزش وصول مطالبات در بیمه دانا

مثلث مالی : نشست آموزشی کارگروه تخصصی کمیته وصول مطالبات سرپرستی شعب منطقه یک بیمه دانا برگزار شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : نشست آموزشی کارگروه تخصصی کمیته وصول مطالبات سرپرستی شعب منطقه یک بیمه دانا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، در این نشست که در سالن اجتماعات مرحوم نکوئی مهر ساختمان سعدی برگزار شد، مباحثی همچون گزارشگیری مطالبات از سیستم داشبورد مدیریتی،  ضرورت برگزاری جلسات کارگروه کمیته به صورت هفتگی، پیگیری مطالبات از نمایندگان و بیمه گذاران و جلوگیری از پرداخت خسارات غیر واقعی مطرح و مورد تاکید قرار گرفت .  

حسین غلامی سرپرست شعب منطقه یک در این جلسه طی سخنانی با اشاره به اینکه سهم این منطقه از کل پرتفوی شرکت حدود ۳۰ درصد است، بر ضرورت نظارت بر پرداخت خسارات تاکید کرد و اظهار داشت: رعایت انضباط مالی و رسیدگی دقیق به پرونده ها از مباحثی است که باید مورد توجه همکاران قرار گرفته تا با بررسی دقیق آنها جلوی پرداخت خسارات غیر واقعی گرفته شود.

در ادامه این نشست جهانبخش حسینی معاون مدیر امور مالی نیز در سخنانی با تاکید بر بررسی وضعیت سود و زیان شعب، ضرورت تقویت نظارت در امور محوله را یادآور شد و از معاونین مالی و پشتیبانی شعب خواست ضمن بررسی بیشتر و کنترل چک‌های ثبت شده، نسبت به پرداخت خسارت و نیز پیگیری میزان مطالبات معوق اقدام کرده و همچنین آخرین وضعیت صندوق نمایندگان را بررسی و گزارش کنند.

در مبحث پایانی این نشست حسین امیراحمدی ناظر مالی و پشتیبانی سرپرستی منطقه یک نیز طی سخنانی به اهمیت و نحوه گزارشگیری وصول مطالبات از سیستم داشبورد پرداخت و از اعضای  کارگروه خواست تا جلسه کمیته وصول مطالبات بصورت هفتگی در شعب با حضور روسا، معاونین، مسئولین دوایر و کارشناسان صدوربرگزار شود.

 وی همچنین بر روند پیگیری و مراحل انجام کار و ارسال بموقع آنالیزهای مطالبات در تاریخ‌های تعیین شده و بررسی و رفع اقلام گزارشات مالی شامل اقلام باز بانکی، اسناد دریافتی ، پیش دریافتی، انتقال وجه، اقساط معوق مهر دانا و … بصورت ۱۰ روز یکبار تاکید کرد.   

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

تشریح برنامه های همایش بیمه و توسعه توسط رییس پژوهشکده بیمه

مثلث مالی : بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با عنوان «نقش صنعت بیمه در رونق اقتصادی، با محوریت تحول دیجیتال» در دو روز متوالیِ ۱۳ و ۱۴ آذر ماه به صورت حضوری(مدیران ارشد صنعت بیمه) و مجازی(سایر علاقه‌مندان) برگزار خواهد شد. حمید کردبچه،رئیس پژوهشکده بیمه در نشست خبری که به مناسبت بیست وهشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با محوریت” تحول دیجیتال ” در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد گفت: هیچ همایشی مانند همایش روز بیمه نیست، چراکه این همایش بستری برای گفت و گو و گفتمان سازی است و با توجه به نقص صنعت بیمه در این زمینه، برپایی چنین همایشی بسیار مفید است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید