آمادگی بیمه ملت برای جهشی بزرگ در سال ۱۴۰۰

بيمه ملت در ادامه سیاست تقویت شعب و گسترش شبکه فروش، شعبه جدید خود در شهر ساري را افتتاح کرد. به گزارش روابط عمومی بیمه ملت،طي مراسمي شعبه ساري «بيمه ملت» با حضور دکتر اسماعيل دلفراز مدیرعامل بیمه ملت، بهروز اسد نژاد رييس هیات مدیره، معصومه معصوم بيگي عضو هيات مديره ، پيمان قرباني مدیر امور شعب و نمايندگان و كارگزاران و جمعی از مسئولان ارشد استان مازندارن در شهر ساري افتتاح شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

بیمه ملت در ادامه سیاست تقویت شعب و گسترش شبکه فروش، شعبه جدید خود در شهر ساری را افتتاح کرد. 

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت،طی مراسمی شعبه ساری «بیمه ملت» با حضور دکتر اسماعیل دلفراز مدیرعامل بیمه ملت، بهروز اسد نژاد رییس هیات مدیره، معصومه معصوم بیگی عضو هیات مدیره ، پیمان قربانی  مدیر امور شعب و نمایندگان و کارگزاران و جمعی از مسئولان ارشد استان مازندارن در شهر ساری افتتاح شد.

مدیر عامل بیمه ملت با بیان اینکه: خوشبختانه از زمان تاسیس بیمه ملت و با حضور تیم جدید در  بیمه ملت رویکرد و استراتژی  خاصی طراحی شد که در سایه حرکت دراین چارچوپ اتفاقات خوبی برای این صنعت رخ داد.

او گفت: امیدواریم با افتتاح شعبه جدید در ساری و هفت شعبه دیگر که در سال آینده افتتاح خواهیم کرد،  بتوانیم منشا اتفاقات خیر برای بیمه گران باشیم.

دلفراز در بخش دیگری از صحبت هایش  با تشکر از خدمات همکاران خود ادامه داد: سال بسیار سختی را در شرایط کرونا را پشت سر گذاشتیم اما موفق شدیم که به لحاظ ترکیب پرتفوی و فروش اقدام کم نظیری را در صنعت بیمه رقم بزنیم به گونه ای که پیش بینی می شود پرتفوی شرکت بیمه ملت امسال به ۲ هزار میلیارد تومان برسد. که این اتفاق بسیار بزرگی است و مدیون تلاش تمام همکاران هستیم.

مدیرعامل بیمه ملت همچنین با بیان اینکه بیمه ملت برای سال ۱۴۰۰ آماده یک جهش بزرگ است، گفت: جهشی که با توجه به توانمندی های مجموعه و تیم فروش می تواند در سال ۱۴۰۰ اتفاقات خوبی را برای صنعت بیمه رقم بزند.

دلفراز در ادامه گفت: سطح توانگری یک برای بیمه ملت طی ۹ سال متوالی اتفاق افتاد و سال گذشته  با کسب رتبه ۲۷۹  توانستیم به عنوان توانگرترین شرکت بیمه ای شناخته شویم. اما توانگری اصلی بیمه ملت، توانگری پرسنل و همکاران فروش است که توانسته با همدلی و یکرنگی اتفاقات خوبی  را در بیمه ملت رقم بزند.

مدیرعامل بیمه ملت همچنین  با اشاره به تحقق افزایش سرمایه کم نظیر در بیمه ملت، عنوان کرد: بیمه ملت درصدد است تا سرمایه خود را ۱۰۵۰درصد افزایش دهد، که مقدمات آن انجام شده که تاییدیه حسابرس نیز گرفته شده که برای بورس ارسال خواهد شد.

او تاکید کرد که با این اتفاق خوب بیمه ملت به عنوان بزرگترین شرکت بیمه‌ خصوصی در آسمان صنعت بیمه ای کشور خواهد درخشید و امیدوارم که این اتفاق باعث شود تا سال آینده هم برای بیمه گزاران و هم برای شرکت بیمه اتفاقات خوبی رقم بخورد و از تلاشی که همکاران ما در هیئت مدیره انجام دادند تا این مهم تحقق یابد، جای تشکر وقدرانی دارد.

مدیرعامل بیمه ملت افزود:  امیدواریم با این افزایش سرمایه و رسیدن به عدد ۳۲۰۰ میلیارد تومانی که نشان دهنده اقتدار بیمه ملت است، نویدبخش روزهای طلایی تری برای بیمه ملت باشیم و امید می‌رود بیمه‌ملت در مسیر رو به رشدی که برای خود ترسیم کرده قدم های محکم تری بردارد.

دلفراز در بخش بعدی صحبت های خود بیان کرد:  در سال جاری پرتفوی های بسیار پر قدرتی در بیمه ملت نهادینه شد، قرارداد بیمه ملت با دانشگاه آزاد و همچنین سازمان بازنشستگی از مهمترین قراردادهای شرکت بیمه ملت در سال جاری به حساب می آید.

او بیان کرد: بازنشستگان به عنوان انسانهای شریفی که هم سهامدار بیمه ملت هستند و هم بزرگوارانی که بیمه نامه ‌های خود را از این شرکت بیمه خریداری می‌کنند از اهمیت و جایگاه ویژه ای  در این شرکت برخوردار هستند و تلاش بنده و تمام همکاران این است که با ارائه خدمات خوب و مناسب پوشش‌های مناسب به این عزیزان رضایت آنها را نیز جلب کنیم.

او در پایان با اشاره  به اینکه در واپسین روزهای سال ۹۹ در شرایط مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستیم، ابراز امیدواری کرد که در سال جدید سلامتی و صحت برای تمام مردم دنیا حاصل شود.

گفتنی است که بیمه ملت قرار است در سال آینده ،  ۶شعبه دیگر خود را نیز در مناطق مختلف کشور رسما افتتاح کند. با گشایش شعبه ساری ، تعداد شعب فعال این شرکت در سطح کشور به ٩ عدد رسید. تجلیل از نمایندگان برتر از برنامه های ‌های جانبی بیمه ملت در این  بازگشایی است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید