آغاز عرضه گسترده «بیمه نامه بدنه اتومبیل پیمایشی» بیمه سامان

مثلث مالی : مدیر بیمه های اتومبیل شرکت بیمه سامان با اعلام دریافت مجوز دائمی صدور «بیمه نامه بدنه اتومبیل پیمایشی» این شرکت از بیمه مرکزی، گفت: با گذشت دو سال از آغاز آزمایشی این پروژه، صدور گسترده این بیمه نامه توسط شبکه فروش به زودی عملیاتی خواهد شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مدیر بیمه های اتومبیل شرکت بیمه سامان با اعلام دریافت مجوز دائمی صدور «بیمه نامه بدنه اتومبیل پیمایشی» این شرکت از بیمه مرکزی، گفت: با گذشت دو سال از آغاز آزمایشی این پروژه، صدور گسترده این بیمه نامه توسط شبکه فروش به زودی عملیاتی خواهد شد.

محمد اباذریان

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، محمد اباذریان با اشاره به سابقه پنج ساله مطالعه و اجرای فاز آزمایشی این بیمه نامه، به اهمیت آن در جذب پرتفوی و نیز عادلانه کردن حق بیمه بدنه اتومبیل اشاره و خاطرنشان کرد: متناسب شدن حق بیمه بدنه اتومبیل با میزان کارکرد آن، بسیار منطقی و در عین حال مطلوب مشتریان است، از این رو شرکت بیمه سامان با دقت نظر به این موضوع، بیمه نامه بدنه اتومبیل پیمایشی را طراحی و اجرا کرده است.

به گفته او، متقاضیان این بیمه نامه می توانند یکی از دو روش «نصب دستگاه کیلومتر شمار بر روی خودرو» و یا عدم نصب این دستگاه را انتخاب کنند، در حالی که روش نخست، حق بیمه کمتری را در بر خواهد داشت.

وی با بیان این که دستگاه کیلومتر شما تنها میزان مصرف خودرو، سرعت متوسط و میزان ترمز آن را بررسی می کند، اظهار کرد: بررسی ها نشان می دهد تفاوت حق بیمه بدنه اتومبیل در حالت سنتی تا ۴۰ درصد بیشتر از حق بیمه در حالت پیمایشی است.

او با اشاره به این که بیمه نامه بدنه اتومبیل پیمایشی شرکت بیمه سامان در سه بسته ۵ هزار کیلومتری، ۸ هزار کیلومتری و ۱۲ هزار کیلومتری ارائه می شود، گفت: به زودی امکان استعلام و مقایسه حق بیمه بر روی سایت شرکت بیمه سامان برای بیمه گذاران و مشتریان فراهم می شود.

وی با تاکید بر این که بسته های این بیمه نامه یک ساله است، گفت: شرکت بیمه سامان در طراحی این بیمه نامه «کاهش ریسک» را به طور جدی مدنظر داشته است و بر اساس آن، رانندگانی که کمتر از خودروی خود استفاده می کنند، به دلیل ایجاد ریسک کمتر، حق بیمه کمتری می پردازند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید